> Survivor en son eleme adayları kimler oldu – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Survivor en son eleme adayları kimler oldu

Survivor en son eleme adayları kimler oldu. Survivor’un elenecek isimleri (elenen, kim elendi) belli oldu mu ?

Türkiyenin en çok izlenen programıydı. Karantina günlerinde televizyonların ve yapımcıların temkinli davranması sebebi ile yeni program yapılmaz dizi ve sinema filmi yapılmaz oldu.

Bu nedenle zaten karantina gibi bir ada üzerinde çekimlerini devam ettiren acun medya grubunun survivor isimli yarışma programı yeni izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

Yaklaşık 40 share ile yayınlanmaya devam eden hayatta kalma ve açlık oyunları formatındaki yarışmanın son bölümünde eleme asayları netlik kazanmış oldu.

Elenmesi muhtemel 4 isim hangileri ?

Elenen kim oldu ? En son kim elendi (bu hafta kim gitti) (survivor’da kim veda etti) sorusunun cevabı bu isimlerden biri olacak . Aycan,Yunus Emre, Elif, ve Sercan .(elenecek isimler kimler )

Aycan’ın elenme ihtimali pek yok gibi görünse de elenmeye en yakın isim olarak elif duruyor. Ve büyük olasılıkla bu hafta izleyici oyları ile bu hafta survivor’da kim elendi sorusunun cevabı olarak elif’i göreceğiz gibi.

survivor'da bu hafta kim elendi
bu haftanın eleme adayları, elenme adayları, kim elenecek, kaybedecek,
son dakika survivor,survivorhaberi,survivorhaberleri,
son dakika kim elendi,kim elendihaberi,kim elendihaberleri,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.