> 2. Dalga Eylül’de başlayacak, İnsanları delirterek öldürecek iddiası (covid 20) – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

2. Dalga Eylül’de başlayacak, İnsanları delirterek öldürecek iddiası (covid 20)

Dalga Eylül’de başlayacak, İnsanları delirterek öldürecek iddiası bunun yanı sıra kalıcı körlüğe sebep olacağı söylenen 2. dalga koronavirüs (covid 20 )

Salgın hastalığı ile ilgili ilginç iddialar ile ortaya çıkan bir tıp doktorunun anlattıkları komplo teorisi mi ? Yoksa gerçekten bu tip bir planlama var mı ?

Ağustos aynın ortalarında yada eylül aylarının başlarında israil’den dışarıya çıkarılacak olan virüsün israil’de de bir çok insanı etkileyeceğini anlatan türk doktor insanları kan gruplarına göre öldürecekler dedi.

Hatta B kan gurubuna sahip olan insanların hedefte olduğunu ve aslında b kan grubuna mensup insanları öldüreceklerini ve çip takarken bu kan gruplarının dikkate alınacağını açıkladı.

Gelecek olan 2. dalga koronavirüs için eylülde başlayacak çok etkili olacak. Çünkü insanların delirerek ölmesine neden olacak. Ölmeyenlerde ise kalıcı körlüğe sebep olacak iddiasında bulunda.

Bu 2. virüsün israil’de laboratuvar ortamında uzun zamandır bu anlatılan özelliklere göre hazırlandığını da söyledi. Bu yeni hastalığa ise covid 2020 (covid 20) adını vereceklerini de deşifre etti.

Covid 20’nin delirterek öldürücü olacağı ve bulaştığı insanlarda kalıcı körlüğe neden olacağı da türk doktor’un anlattığı konular arasında yer alıyor.

Covid 20 belirtileri neler, neden olduğu hasarlar ve insanda yarattığı etkiler oldukça yıkıcı olacak. Daha kısa sürede çok daha fazla etkili olacak açıklamaları geldi.

Fakat anlatılanların doğruluğu konusunda kesin bir bilgi kesinlikle yok. Bu yayınlar panik yaratmak maksatlı mı yapılıyor. Yoksa bu isimler gerçekten bilgi sahibi oldukları konularda insanları uyarmaya mı çalışıyorlar. Gelecek tarihte bunu beraber göreceğiz.

son dakika covid 20,covid 20haberi,covid 20haberleri,
son dakika kovid 20,kovid 20haberi,kovid 20haberleri,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.