> Fenerbahçe’nin yeni transfer hayali Alberth Elis kimdir – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Fenerbahçe’nin yeni transfer hayali Alberth Elis kimdir

fb'nin yeni transferi elis

Fenerbahçe’nin yeni transfer hayali Alberth Elis kimdir. Fenerbahçe’ye bir türlü forvet getirmeyi beceremeyen yetkililerin transfer hamleleri bitmek bilmiyor.

Sarı kanaryalı taraftarların bile takip etmekten bıkıp usandığı ve fb’nin mali krizler sebebi ile serbest kalan futbolculara yönelmiş olması.

Transfer yapmayı zorlaştırıyor. Yani transferi yapılacak futbolcunun hiç bir takım ile sözleşmesi olmaması lazım. Daha önceki dönemlerde Alberth Elis‘i transfer etmek için harekete geçen fenerbahçe‘nin hevesi kursağında kamıştı.

24 yaşındaki golcü (forvet) oyuncusu avrupa’da yoluna devam etmek isteyen şu anda Houston Dynamo takımı sözleşmesi bulunan futbolcu takımı ile sözleşme imzalamama kararı aldı.

İngiltere’de oynamayı çok isteyen oyuncunun ülkesinin fifa koşullarını karşılayamadığı için diğer avrupa ülkelerinde oynamak zorunda.

Avrupa’da bir çok kulübün transfer etmek için sırada bekleyen golcü Alberth Elis‘in hangi takımı geleceği için basamak olarak görüp sözleşme teklifini kabul edip etmeyeceği merak konusu.

Fenerbahçe’nin bundan sonraki sözleşme söylentileri ise taraftarlar tarafından dikkate alınmayacağı ve haber değeri taşımayacağı da bir gerçek.

son dakika Alberth Elis,Alberth Elishaberi,Alberth Elishaberleri,
son dakika fenerbahçe,fenerbahçehaberi,fenerbahçehaberleri,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.