> İnsanları kan grubuna göre öldürecekler iddiası – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

İnsanları kan grubuna göre öldürecekler iddiası

İnsanları kan grubuna göre öldürecekler iddiası , b kan grubunu tamamen yer yüzünde ortadan kaldıracaklar iddiasında bulunan türk doktor’un anlattıkları

Şok etti. Anlatılanlar doğru mu ? Yoksa uydurma bir komplo teorisi mi ?

B kan gruplarını dünya üzerinde tamamen ortadan kaldırmak istiyorlar. Çünkü bu b kan grubuna sahip insanlar savaşçı ve inatçı topluluklardır. Bu insanları ilerleyen zaman diliminde kendilerine tehdit olarak görüyorlar.

Bu küresel elit grup aslında kendileri de b negatif kan grubuna sahipler. Devamlı olarak taze kan içiyorlar ve 5 senede ve 10 senede bir organlarını değiştirip 250 yıl yaşamak istiyorlar.

B kan gurubuna sahip insanların yaşadıkları yerler genellikle mezopotamya ve asya bölgesi olduğundan buralarda gdo ile kadın hormonu verildi. Fakat istenilen etkiye ulaşılamadı.

Eylül 2020 ayında başlatmayı planladıkları kovid 20 (delirterek öldüren ve kör bırakan salgın ) ile büyük bir kaos sonrası insanlara çip takacaklar.

Bu çipler ile istedikleri grupları öldürecekler iddiası bir türk doktora ait.

AB Kan grubuna dokunmayacaklar çünkü onlar lazım dedi.

AB kan grubuna sahip insan nüfusunun çok az olduğuna değinen doktor bu insanların içerisinden çok fazla dahi çıktığına ve çok sadık sadakat sahibi insanlar olduklarından. Bu küresel elitlerin bu insanlara bilim alanında ihtiyacı var. Bu nedenle bu insanlara dokunmayacaklar.

Sıfır negatif kan grubu da b kan gurubuna kan veren grup olduğundan onlara da dokunmayacaklar. Çünkü bu küreselcilerin neredeyse tamamı b kan grubuna sahip dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.