> Beşiktaş’ın yeni transfer gözdesi axel tuanzebe kimdir – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Beşiktaş’ın yeni transfer gözdesi axel tuanzebe kimdir

Beşiktaş’ın yeni transfer gözdesi axel tuanzebe kimdir, Büyük mali kriz içerisindeki bjk’nin oyuncu bulma çabası devam ediyor.

Geçen dönem için rekor bir zarar açıklayan ve elektrik faturası bile ödeyecek durumda değiliz durumuna düşen kara kartal’da defans için yetenekli bek arayışı devam ediyor.

M. united’in savunma oyuncusu axel tuanzebe kaç yaşında ? Bonservis bedeli ne kadar ? Sözleşmesi devam ediyor mu ? (ne zaman bitecek )

Yetenekli ve genç savunma oyuncusu henüz 22 yaşında. İngiltere’de premier lig deneyimi yaşayan tuanzebe’nin takımında çok fazla forma giyme şansı bulamadığı için transfer olmak istediği haberleri çıktı.

İngili basını ise beşiktaş‘ın axel tuanzebe isimli defans oyuncusunu 1 yıllığına kiralamak istediği yazıldı.

Bu oyuncunun kiralama opsiyonu ile başka takımlarda oynaması oyuncunun kendini geliştirmesi adına ingiliz ekibi tarafında olumlu karşılandı. Fakat başkaca kulüplerinde futbolcu için teklifte bulunabileceği seçeneği mevcut.

Tuanzebe’nin yıllık kiralama bedeli olarak beşiktaş’ın ingiliz ekibine yaptığı para teklifi ise belirsizliğini koruyor.

Beşiktaş için axel tuanzebe konusu transferden çok kiralama sonucunu getirecek gibi duruyor. Fakat bütün bunlara rağmen bana göre kara kartal için bu finansal kriz döneminde en başarılı yöntem bence de günü kurtarma stratejisi olacaktır.

Ne kadar düşük maliyet ile en iyi oyuncuları takıma katabiliriz görüşü bana göre de şu an için en iyi mali yönetim yöntemi olacaktır.

son dakika axel tuanzebe,axel tuanzebehaberi,axel tuanzebehaberleri,
son dakika beşiktaş,beşiktaşhaberi,beşiktaşhaberleri,
yıllık kiralama bedeli ne kadar, kaç para

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.