> judy shelton ; Amerika Altın’a dayalı kripto dolar mı çıkartacak – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

judy shelton ; Amerika Altın’a dayalı kripto dolar mı çıkartacak

altına dayalı para

Amerika Altın’a dayalı kripto dolar mı çıkartacak. Trump’ın favori isimlerinden biri olan judy shelton‘u fed’in başına geçirmek istiyor.

Trump’ın her fırsatta yeniden altın standardına geçebilmek ne kadar güzel olur söylemleri sonunda hayat bulacak mı ? Küreselcilerin karşılıksız olarak devletleri ve vanataşları devamlı olarak borçlandırmak için bastığı karşılıksız para sisteminin sonuna mı gelindi.

Yaşanan koronavirüs vakaları zaten çöken para sistemini örtbas etmek içindi.

Bu kovid 19 covid 20 salgını bitmeden evvel yeni para sistemi ile ilgili bazı temeller atılacak gibi duruyor.

ABD’nin ve özellikle trump’ın da çok istediği altına dayalı para sistemine geçiş için çok önemli bir isim olarak görülen judy shelton geçenlerde elektronik (kripto) dolar çıkartalım demişti.

Yani altına dayalı dolar sistemini savunan bu kadar önemli bir ismin çıkıpta sanal para kripto dolar gibi kavramları kullanması kafaları karıştırmıştı.

Zannedersem ki öncelikle kripto dolar çıkarıp sonrasında dolar altın arasında karşılıklı bir bağ tekrar kurulacak.

Yani dolar yine altın karşılığı basılacak. Altın standardına geri dönülecek. Enflasyon ortadan kalkacak ve çok üretenler daha çok kazanacak.

judy shelton‘ın temellerini atmaya başladı sistem aynı zamanda jp morgan gibi dev finansal şirket tarafından da planlanmaya devam ediyor. Bu kurumun gümüşe dayalı bir para birimi çıkartacağını ilk söyleyenlerden biriyim.

judy shelton ve jp morgan gibi isimlerin yeni dünya düzeninde altın ve gümüş’e dayalı para çıkartacaklarından şüphem yok.

Bütün veriler 2028 yılını gösteriyor. Tam anlamı ile para’da altın standardına geçiş 2028 yılını bulacaktır.

son dakika judy shelton,judy sheltonhaberi,judy sheltonhaberleri,
son dakika altına dayalı kripto,altına dayalı kriptohaberi,altına dayalı kriptohaberleri,
altın standardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.