> Riyad Mahrez Guardiola’yı nasıl hayal kırıklığına uğrattığını anlattı – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Riyad Mahrez Guardiola’yı nasıl hayal kırıklığına uğrattığını anlattı

guardiola transfer news

Riyad Mahrez Guardiola’yı nasıl hayal kırıklığına uğrattığını anlattı. Man City takımına transfer olduktan sonra

Efsane teknik direktör guardiola tarafından çok fazla ve hatta haddinden de fazla kendisine fırsat tanındığını ve kaçırdığı büyük fırsatları anlattı.

Cezayir asıllı riyad mahrez isimli kanat oyuncusuna çok fazla güvendiği için haddini aşan fırsatlar tanıyan guardiola’da hayal kırıklığına uğradı.

2019 yılında ezeli rakiplerden biri olan arsenal’e karşı kazanılan bir penaltıyı kullanması için guardiola’nın kendisine verdiği fırsatı ve penaltıyı nasıl kaçırdığını gülümseyerek anlattı.

2018 yılında Leicester City’den Man city takımına 60 milyon sterlin gibi rekor bir fiyata transfer olan mahrez kendisine ödenen rakamın karşılığını guardiola’ya ve taraftara veremedi.

Cezayirli oyuncuyu getirmekte son derece ısrarlı davranan guardiola’nın bir futbolcu hakkında bu kadar yanıldığı her halde hiç olmamıştır.

19-20 sezonunda ise oynadığı 20 maçta sadece 7 gol amayı becerebilen yeteneksiz oyuncu bu konuları utanmadan anlatabildi.

60 milyon sterlin gibi bir rakama transfer olup sonrada sezon boyunca 7 gol atıp pişkin pişkin durumunu anlatan başka futbolcu da yoktur .

son dakika riyad mahrez,riyad mahrezhaberi,riyad mahrezhaberleri,
son dakika guardiola,guardiolahaberi,guardiolahaberleri,
guardiola hayal kırıklığı yaşadı

riyad mahrez news, guardiola latest news

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.