> Barcelona; neymar ile lautaro arasında karar vermeli – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Barcelona; neymar ile lautaro arasında karar vermeli

Barcelona; neymar ile martinez lautaro arasında karar vermeli açıklaması efsane fulbolcu rivaldo’dan geldi.

İnter milan’ın forveti olarak şu anda hakkını vererek görev yapmakta olan Lautaro Martinez barcelona’da luis suarez’in yerine en iyi seçenek olacaktır.

Ayrıca barça yönetiminin neymar’ı PSG’den geri getirmek için çaba gösterdiğini fakat artık bir karar verilmesi gerektiğini söyledi.

Brezilyalı efsane isim , eski barcelona yıldızı rivaldo barcelona’nın suarez’in yerini doldurmak adına tercihi lautaro yönünde olmalıdır dedi.

Barcelona takımının neymar ile sözleşme imzalamaktan alı koyacak şey ise martinez ile anlaşacak olmasıdır. Zaten bu iki yıldız futbolcu ile anlaşılması imkansız. Çünkü maddi açıdan bu iki futbolcu ile sözleşme yapmak mümkün değil.

O neden ile barça’nın artık acilen bir karar vermesi şart. Neymar mı ? Lautaro mu ? Rivaldo seçim yapmam gerekirse ben martinez’i seçerdim dedi.

Lautaro martinez’in serbest kalma bedeli olan rakam ise 111 milyon avro. Fakat 100 milyon euro gibi bir rakama bu transferi barça tamamlayabilir dedi.

son dakika lautaro transferi,lautaro transferihaberi,lautaro transferihaberleri,
son dakika barcelona transfer,barcelona transferhaberi,barcelona transferhaberleri,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.