> Donald Trump; Muriel Bowser için çok beceriksiz dedi – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Donald Trump; Muriel Bowser için çok beceriksiz dedi

Muriel Bowser kavgası

Donald Trump; Muriel Bowser için çok beceriksiz dedi . Trump’ın sırası ile obama’dan başlayıp bütün büyük şehirlerin belediye başkanlarına

Beceriksiz yakıştırması yapmasının bir sebebi olmalı. Şimdi sırada amerika’nın başkenti olan Washington DC’nin belediye başkanı olan Muriel Bowser’a beceriksiz ve yeteneksiz yakıştırmasına geldi.Aslında Donald Trump‘ın durumu bizim ülkemizdeki fetö ile mücadeleye çok benziyor.

Amerika’da bazı kademelerde küreselilerin adamları var. Yani küreselcileri fetöcü gibi düşünürseniz ne söylemek isatediğimi anlarsınız.

İşte trump bu küreselciler ile mücadele etmeye çalışıyor.

New yrok eyaletinde covid 19 sebebi ile yaşanan rezaletlerin sorumlusu aslında belediye başkanıydı.

Aynı durum ülkemizde de yaşanıyor. Ekrem imamoğlu’nun istanbul’da covid 19 için aldığı bir önlem olmadığı halde otobüslerde yaşanan rezalet ortada.

İşte buna benzer bir durum amerika’da yaşanmaya devam ediyor. Donald Trump’ın işi gerçekten çok zor. Kaç kişiye laf yetirştirmek ve mücadele vermek zorunda. Ülkesi bölünmesin diye epey çaba gösteriyor.

Trump Washington DC belediye başkanı Muriel Bowser’ın bu kadar önemli bir şehri yönetecek yeteneği ve yetkinliği olmadığı iddiasında bulundu.

Washington DC’de siyahi floyd’un polis tarafından öldürülmesi sebebi ile başlayan gösterilere karşı ulusal muhafızların şehre girmesini istemeyen belediye başkanı bowser donal trump aleyhine konuşmalar yaptı.

Muriel Bowser abd’nin başkentine ulusal muhafızların girmesini istemiyor çünkü kontrolün tamamen küreselcilerin elinde olmasını istiyorlar. Ulusal muhafızların başkente girmesi demek washington’da bulunan küreselci şirketlerin yok olması demektir.

İşte savaş bu şekilde devam ederken donald trump’ın bu insanlara beceriksiz yerine vatan haini demesi gerekirdi.

Trump ; Bowser ulusal muhafızlara iyi muamele etmez ise biz başka askeri birlik göndermeyi biliriz dedi.

son dakika Muriel Bowser,Muriel Bowserhaberi,Muriel Bowserhaberleri,
son dakika Donald Trump,Donald Trumphaberi,Donald Trumphaberleri,
donald trump news

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.