> Fenerbahçe’de alberth elis transferi tamam. 3 yıllık sözleşme imzalandı – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Fenerbahçe’de alberth elis transferi tamam. 3 yıllık sözleşme imzalandı

fb'nin yeni transferi elis

Fenerbahçe’de alberth elis transferi tamam. 3 yıllık sözleşme imzalandı. Houston Dynamo’nun yetenekli ve genç forveti ile.

3 yıllık bir sözleşme imzalandığı yabancı basında yer buldu. Uzun zamandır kanatlarda sorun yaşayan ve gökhan gönül sonrasında bir türlü istikrar yakalayamayan fenerbahçe yönetimi sonunda bir transfer gerçekleştirmeyi başardı.

Karantina döneminde oldukça büyük ekonomik (mali) krizlerle boğuşan futbol kulüplerinden biriside elbette fenerbahçe takımı.

Mali sıkıntılar sebebi ile sadece sözleşmesi biten yani serbest kalan oyuncular ile transfer görüşen takım en sonunda bir kanat oyuncusunu formasına bağlamayı becerdi.

Hem kanat hem de forvet olarak görev yapabilen albert elis‘in yaşı ise henüz 24. Yani futboldaki en verimli çağlarını fenerbahçe‘de geçireceğini söylemek mümkün.

Evet artık imza aşamasına geçildi. Fakat bonservis bedeli ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Atılacak olan imza basına canlı veilecektir. Ve bonservis bedeli yani transfer kaç paraya yapıldı sorusuna da kap bilgilendirmesi yardımcı olacaktır.

Kaynak: akşam

son dakika alberth elis,alberth elishaberi,alberth elishaberleri,
son dakika elis transferi,elis transferihaberi,elis transferihaberleri,
fener’in en son transferi (yeni transferi )
fb'nin yeni transferi elis

1 COMMENT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.