> Mike Tyson ile Trump Kavgasının perde arkası, Tyson boks’a gerimi dönüyor – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Mike Tyson ile Trump Kavgasının perde arkası, Tyson boks’a gerimi dönüyor

son dakika boks haberleri

Mike Tyson ile Trump Kavgasının perde arkası, Tyson boks’a gerimi dönüyor ?

Trump’ın danışmanlığını yaptığı dönemde trump’ı dövmek için üzerine yürüdüğü haber sitelerinde en çok tıklanan ve okunan konu oldu.

Son dakika haberi (breaking news ) olarak yabancı ve yerli haber ve sosyal içerikli siteler tarafından manşet olan konu.

Mike Tyson’ın eşi ile donald trump arasında bir aşk ilişkisi (cinsel ilişki) şüphesine dayanıyor. Mike tyson trump ile eşi arasında bir aşk ilişkisinden şüphe duyunca abd başkanını dövmek istemiş. Ve sonrasında danışmanlık görevine son verilmişti.

Bu haberin yanı sıra koronavirüs sebebi ile ekonomik kriz yaşayanlara yardım parası toplamak amacı ile efsane boksör. Tyson ile Holyfield arasında yıllar sonra yeniden yapılacak olan boks maçının tüm geliri covid 19 mağdurlarına dağıtılacak.

Yıllar önce bu ikili arasında yapılan boks maçında mike tyson rakibinin kulağını ısırıp bir parça koparmayı başarmıştı. Şimdi bu ikili gösteri amaçlı olarak boks ringlerine geri dönecekler.

son dakika mike tyson,mike tysonhaberi,mike tysonhaberleri,
son dakika boks,bokshaberi,bokshaberleri,
son dakika boks haberleri
son dakika mike tyson

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.