> Onyekuru’nun galatasaray aşkı rest çektirdi – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Onyekuru’nun galatasaray aşkı rest çektirdi

son dakika onyekuru haberleri

Onyekuru’nun galatasaray aşkı rest çektirdi. Bonservisi fransa’nın monaco takımında olan ve sözleşmesi devam eden henry onyekuru

İçin yunan takımı olympiakos ile yapılan görüşmeler olumlu sonuç verince trasnfer gündeme geldi.

Yunan takımı ile monaco yönetimi transfer konusunda anlaştı. Fakat Henry onyekuru yunan takımına seslenerek beni ilk 11 de oynatmayacaksanız hiç bir şekilde gelmem dedi.

Monaco isimli takıma’da rest çekerek ben galatasaray’da inanılmaz mutluyum. Başka bir takımda oynamayı düşünmek bile istemiyorum. Beni tekrardan galatasaray’a kiralayın burada kalmak istiyorum dedi.

Takım yönetimi şokta. Böyle bir tutumla hayatları boyunca karşılaşmamış olan kulüp yönetimi ve teknik yönetim bu rest karşısında şaşırdı.

Çünkü onyekuru’nun gitmek istemediği bir takımla anlaşamaması durumunda mocaco’nun elinden bir şey gelmez. Yani kulüpler kendi aralarında anlaşsa bile oyuncuyu transfer edecek olan takımın oyuncu ile maaş ve diğer konularda anlaşması şart.

Bu sebep ile monaco takımının henry onyekuru’yu galatasaray‘a tekrar kiralamaktan yada monaco takımında yedek bekletmekten başka çaresi yok.

Hiç değilse kiralama yönetemi kulubün kasasına para getireceğinden mocaco onyekuru’yu tekrar makul bir bedel ile galatasaray!a kiralamak zorunda gibi görünüyor.

son dakika onyekuru,onyekuruhaberi,onyekuruhaberleri,
son dakika galatasaray,galatasarayhaberi,galatasarayhaberleri,
onyekuru’nun son durumu
onyekuru yeniden kiralanacak mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.