> Sergen Yalçın ;Keinan Davis için Hemen transfer edelim dedi – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Sergen Yalçın ;Keinan Davis için Hemen transfer edelim dedi

sergen yaşın haberleri

Sergen Yalçın ;Keinan Davis için Hemen transfer edelim dedi. Son günlere kadar hep transfer söylentileri duyuyorduk. Artık imzalar atılmaya başladı.

Beşiktaş’ın mali krizden çıkabilmesi için çizdiği yol ve yeni bir kadro kurma hayali gerçek mi oluyor.

Beşiktaş Hücum hattında boy ortalamasını 1,90 a çıkarmaya çalışıyor.

Bu kritik ve kimsenin henüz anlayamadığı bir hamle aslında. Yakında herkes beşiktaş’ın ne yapmaya çalıştığını anlayacak.

Beşiktaş takımı kafa gollerini kafa ile indirilen asistler ile rakiplerini kolayca devirmeye başladığında bu transferlerin rastgele yapılmadığını anlayacaklar.

Forvet olarak 1,925 lik umar sadiq transferine odaklan beşiktaş’ın şimdi 1,90lık keinan davis iismli oyuncuyu kanat ve forvet olarak düşünmesinin ardında yatan neden bu.

Yani uzun toplarla orta sahanın yükünü hafifletmeyi planlıyor olmalı sergen yalçın.

Sergen’e videosu izletilen keinan davis için yalçın’ın yorumu çok ilginç oldu. 22 yaşındaki genç futbolcuyu izleyen sergen yalçın adeta adebayor’un gençliğini izliyorum. Hemen bu oyuncuyu transfer etmeliyiz tepkisi verdi.

Şimdi beşiktaş artık biri 23 diğeri 22 yaşında olan ve her ikisi de 1,90 boy uzunluğuna sahip olan bu yetekli oyuncuları bonservislerini de ödeyerek transfer etme çabasına girişti.

Keinan davis şu anda ingiletere’de aston villa takımında forma giyiyor. Bu sezon sözleşmesi bitecek olan oyuncu ile teklif usulü görüşme sağlanacak.

son dakika keinan davis,keinan davishaberi,keinan davishaberleri,
son dakika sergen yalçın,sergen yalçınhaberi,sergen yalçınhaberleri,
keinan davis news
davis latest news

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.