> Adrenochrom nedir ? Çocuk Kanı içerek gençleşmeye çalışan ünlüler – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Adrenochrom nedir ? Çocuk Kanı içerek gençleşmeye çalışan ünlüler

Adrenochrom nedir

Adrenochrom nedir ? Çocuk Kanı içerek gençleşmeye çalışan ünlüler ve zenginler var mı ? Anlatılan bu iğrençlikler gerçek mi ?

Dünya üzerinde her yıl 3 milyon kadar 9 yaş altı çocuğun kayıp olması nasıl bir soru işareti yaratıyor ?

Bu kadar çocuk kayboluyor ve hiç bir şekilde bir iz görülemiyor bu kayıp çocuklarla ilgili.

Bu kadar çok ünlü insanın sol gözünün mor renk alması (morarma) sebebi ile yapılan haberler dünyada büyük yankı uyandırdı.

Adrenochrom geleneği çok eski çağlarda astekler diye bilinen bir sapkın uygarlığın uyguladığı ayin sonucu ortaya çıkmıştır.

Yetişkinleri 1 yıl evli gibi bir hayat yaşamaya zorlayıp sonrada kafalarını keserek kurban etmeleri ile başlayan bu ayinlerin ucu çocuk kurban etme sonucuna kadar varmıştır.

Astekler’de rahipler 6 yaşındaki güzel çocukları bir bakım evinde toplarlar. O dönemde yaşayan astek elitleri yani o dönemin zenginleri gençleşsin (genç kalma, uzun yaşama) , daha dinç olsun diye çocukları öldürüp kanlarından genç kalma iksiri yapıyorlardı.

Fakat burada çok ilginç bir detay var. Çocukların kanından hazırlanan bu gençlik iksiri için çocukları öldürmeden önce çok büyük işkenceler yaparak adrenalin seviyesi artırılıyor.

Çocuklara yapılan işkencelerin neticesinde bu çocukların vücutlarında adrenalin tavan yaptığı anda tam ölüm anında yani can çekişirken vücuttan kan çekilerek alınıyor.

Ve bu kan ile gençlik iksiri görevi görecek olan bir uyuşturucu madde elde ediliyor.

Bu ritüeller sonucu elde edilen uyuşturucu madde yada sıvı kan ünlü ve zenginlere genç kalma ilacı olarak servis ediliyor.

Tabi ünlüler kullandıkları maddenin yada kan’ın bir çocuk kanı olduğunu biliyorlar.

çocuk kanı

İşte burada gördüğünüz sol gözteki morluklar çocuk kanı içen ve Adrenochrom isimli maddeyi kullananlarda gözlemlenen bir semptom olarak anlatılıyor.

Bu resimde gördükleriniz içerisinde sevdiniz kimse var mı ki ?

Adrenochrom nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.