> CHP Milletvekili Sultan Ahmet camisi müze olsun dedi. – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

CHP Milletvekili Sultan Ahmet camisi müze olsun dedi.

sondakika sultah ahmet haberleri

CHP Milletvekili Sultan Ahmet camisi müze olsun dedi. Chp’nin milletvekili ibrahim kaboğlu

Mecliste bekçiler yasası konuşulurken yeniden avelenen ayasofya tartışmasına katılarak çıktığı kürsüden ayasofya müze olarak kalsın. Hatta Sultan Ahmet camisini de müze yapalım. Bunlar bizim değil sözlerini sarf etti. İnsanlığın ortak malıymış.

O zaman vatikan’da müze olsun. Sonuçta orası da insanlığın ortak malı değil mi ?

Bu zihniyetin yarın çıkıp kudüs ve Kabe’de müze olsun demiyeceğini nereden biliyoruz. Chp Bu ülkenin başına geçerse ilk hedefi camileri müzeye çevirmek her yere çeşitli heykeller dikmek mi olacak ?

Ayasofya’nın cami yapılması için yargıyı kullanmayın. Cumhurbaşkanı kendi yapsın dedi.

Ayasofya ile sultan ahmet camisi müze olmalı ”çünkü bunlar bizim şeyimiz değil” ifadesini kullandı. Kendimize özgü değil diyor.

Kendisi hindistanda budizm kökenli bir ülkede olduğunu düşünüyor galiba. Müslüman bir ülkede bir cami için bu bizim şeyimiz değil ifadesini kullanmak akıl işi mi ?

Ömer çelik; Bu sözler karşısında akıl ve izan kalmamış diyerek eleştiride bulundu.

Özgür özel ; Bizim sultan ahmet’i cami olmaktan çıkarıp müze yapmak gibi bir düşüncemiz yok. Kendisi ile konuştum ibrahim kaboğlunun da böyle bir düşüncesi yok dedi.

Sultan ahmet camisi de müze olsun sözlerini daha iyi korunması için böyle söyledik diyerek kendilerini savunan chp’liler ayasofya müze olarak kalsın fikirlerinde sabit konuştular.

son dakika sultan ahmet,sultan ahmethaberi,sultan ahmethaberleri,
son dakika müze tartışması,müze tartışmasıhaberi,müze tartışmasıhaberleri,
sultan ahmet müze olsun önerisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.