> Galatasaray’ın istediği Cesar Montes Valencia’da oynamak istiyor – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Galatasaray’ın istediği Cesar Montes Valencia’da oynamak istiyor

sondakika haberleri

Galatasaray’ın istediği Cesar Montes Valencia’da oynamak istiyor. Cesar Montes kimdir ? Kaç yaşında (yaşı kaç) nereli , piyasa değeri ne kadar .

Galatasaray’a transferi için çaba gösterilen meksika asıllı stoper (defans, bek) için ispanya basını bir röportaj yayınladı.

23 Yaşında olan yetenekli gelecek vaad eden Monterrey isimli kulüp ile hala sözleşmesi devam eden genç yetenek için valencia kulübü’de bir teklifte bulundu.

Çocukluğumdan beridir iyi bir futbol kariyeri için çalışıyorum diyen cesar’ın avrupa kariyeri için valencia seçiminin harika olacağını söylemesi galatasaray taraftarını ümitsizliğe sevketti.

Şu anda sözleşmesi devam eden oyuncu için takımı 10 milyon avro bonservis bedeli istiyor. Fakat valencia takımı Cesar Montes’in valencia’da oynamayı ve avrupa maçlarında mücadele etmeyi çok isterim sözlerinden sözleşmem bitene kadar bekleyin mesajını alıyor.

Çünkü valencia’nın transfer etmek istediği stoperin sözleşmesi bu sezon sonu bitecek. 4 milyon avro teklifi kabul etmeyen kulüp ise kara kara düşünüyor.

Galatasaray’ın bu oyuncuyu transfer etme hayali ise yakında unutulup gidecek gibi duruyor.

son dakika cesar montes,cesar monteshaberi,cesar monteshaberleri,
son dakika galatasaray transfer,galatasaray transferhaberi,galatasaray transferhaberleri,
cesar montes kimdir, kaç yaşında, stoper transferi

cesar montes haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.