> Beşiktaş’ın yardım kampanyasına para yağdı. Kendi başarısızlıklarının bedelini taraftara ödetiyorlar – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Beşiktaş’ın yardım kampanyasına para yağdı. Kendi başarısızlıklarının bedelini taraftara ödetiyorlar

son dakika yardım kampanyası haberleri

Beşiktaş’ın yardım kampanyasına para yağdı. BJK’nın yaşadığı büyük mali krizin sarsıntıları devam ederken kulüp bırakmam seni isimli bir yardım kampanyası başlattı.

Ve son 24 saat içerisinde 3 milyon lira bağış geldiği açıklandı. Sen yönetim olarak bir çok yanlış karar ver milyonlarca dolar zarar et. Taraftarlarını sevenlerini hüsrana uğrat sonra da yardıma ihtiyacımız var deyip milletten sevenlerinden para yardımı iste !

Olacak iş mi? Evet türkiye de oluyor.

Ve gördüğünüz gibi 3 milyon lira para toplamayı başardılar. Ve bu yardım sürecinin 1 yıl boyunca süreceği de açıklandı.

Bu kadar yanlış karar verilirken para istenilen bu beşiktaş taraftarına soruldu mu ? Transfer yapılırken taraftarın fikri alındı mı ?

SMS , posta çeki ve havale ihale hesap numaralarına yatırılan bu yardım sayısı 135 bin sayısını geçti. (beşiktaş yardım kampanyası )

Sen git yönetim olarak teknik heyet olarak şirketi batır, başarısız ol. Sonra da mutsuz ettiğin gruptan bir daha mutsuz olmak istiyorsanız para yardımı yapın diyerek yardım iste.

Senin yaptığın para yardımları ile o umursamaz ve başarısız olan futbolcular maaş alsın.

Bu kadar başarısızlıklar içerisinde sen hala süper ligde varsan bu haksızlık değil mi ?

Yani taraftarlar ve insanlarımız başarısızlığı ödüllendiriyor adeta. Bence artık başarısız olan kim olursa olsun bedelini kendisi ödemek zorunda. Kendi başarısızlıklarının bedelini taraftara ödetiyorlar.

Bırakmam seni isimli yardım kampanyası bence türk futboluna çok zarar veriyor. Başarısız olanlar bırakın küme düşsün , akıllanmıyorsa piyasadan silinip gitsin. Dünya çapında futbol başarısı istiyorsanız bu böyle olmak zorunda.

Kaynak: İHA

son dakika beşiktaş,beşiktaşhaberi,beşiktaşhaberleri,
son dakika yardım kampanyası,yardım kampanyasıhaberi,yardım kampanyasıhaberleri,
beşiktaş’ın yardım kampanyası (bırakmam seni
beşiktaş bırakmam seni
beşiktaş haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.