> Fenerbahçe Teknik direktörlük için Rui Vitoria ismine teklif götürdü – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Fenerbahçe Teknik direktörlük için Rui Vitoria ismine teklif götürdü

son dakika haberleri fb

Fenerbahçe Teknik direktörlük için Rui Vitoria ismine teklif götürdü. Bu sezon sonuna kadar takımın teknik yönetimini Tahir Karapınar’a tesmin eden sarı kanarya

Önümüzdeki sezon için teknik direktör (hoca) arayışını sürdürüyor.

50 yaşındaki Rui Vitoria kimdir , kaç yaşında hangi takımları çalıştırdı (yönetti ) hakkında bilgi.

1970 portekiz doğumlu teknik adam kariyerinde benfica bulunan ve 2015 -2019 yılları arasında benfica’ya teknik direktörlük yapmış ve burada başarılar elde etmiştir.

Şu anda arabistan ekiplerinden El Nassr kulübüne hocalık yapıyor. Arabistanda çalıştırdığı takıma hem lig şampiyonluğu hemde ülke kupası kazandıran isim kariyerine 2 kupa daha eklemiştir.

Al Nassr kulübünün covid 19 sebebi ile maddi sıkıntılar içerisinde olduğundan dolayı ödeme yapamıyor. Bu sebeple teknik direktör rui vitoria’ya fenerbahçenin transfer teklifi ise 2,5 milyon avro yıllık maaş şeklinde oldu.

Henüz olumlu cevap vermeyen teknik adam fenerbahçe’nin önümüzdeki sezonda teknik patronu olmayı kabul edecek mi ? Merak konusu.

son dakika Rui Vitoria,Rui Vitoriahaberi,Rui Vitoriahaberleri,
son dakika fenerbahçe,fenerbahçehaberi,fenerbahçehaberleri,
fenerin yeni hocası vitoria’nın tecrübeleri
rui vitoria haberi, yeni teknik direktör, fener'in yeni hocası
rui vitoria kimdir, nereli, kaç yaşında, başarıları neler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.