> Fetöcülerin askeri sınavlarda yaptığı hile açığa çıktı. Fetö mağdurları ne olacak ? – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Fetöcülerin askeri sınavlarda yaptığı hile açığa çıktı. Fetö mağdurları ne olacak ?

Fetöcülerin askeri sınavlarda yaptığı hile açığa çıktı. Fetö terör örgütünün islami görünüm çatısı altında yapmadığı hile (sahtekarlık) yemediği kul hakkı kalmadı.

Peki fetöcülerin yedikleri kul hakları ne olacak ? Erdoğan zamanında yapılan sınava giriş hileleri torpiller aday kayırmacalar yanlarına kar kaldı.

Bu zalim yapı içerisinde bulunup namaz kılan oruç tutan bir çok insan var. Bunlar da hem yazılı hemde sözlü sınavlarda (mülakat) göz göre göre kul hakkı yediler.

Fetö hakkını yediklerimiz cennete gidecekler demiş. Yani hakkı yenilenler için de cennete girme kararını zaten kendisi vermiş.

Fetö terör örgütünün TSK sınavlarında kullandıkları yöntem deşifre oldu. Bu sistemin içerisindeki 10 fetöcü itirafçı olmayı kabul etti.

TSK’ya (askeri okullara giriş ) sınavlarında (subaylık, astsubaylık sınavların ) fetö^nün kullandığı yöntem şeytanın bile aklına gelmez. Ama fetö’nün aklına geliyor.

İstanbul Cumhuriyet başsavcılığının yürütmekte olduğu soruşturma netişcesinde yakalnanan 42 kişi göz altına alında ve sorgulanmalar başladı.

Fetö yapılanmasının askeri okullara hangi yöntemlerle sızdığını anlatan 10 kişi itirafçı olmayı kabul ederek bazı haklardan faydalandı.

Askeri okullara girişlerde aday numasına şifre koyuldu.

Anlatılanlara göre fetönün adamı olan ve askeri okullara yerleştirilmesi istenen adayların aday numarası 6 haneli yapıldı.

Ve aday numarasının ikinci ve üçüncü hanesinin toplamı 10, 11, 12 olan adayların askeri okula yerleştirilmesi sağlandı.

İtirafçıların anlattıklarına göre 5 binden fazla kişininin askeri sınavlara nbu yöntem ile girdiği belirlendi.

İrtibat sağlanma durumu ise bir kitap içerisine karışık numaralar halinde yerleştirilecek ve ihtiyaç duyduğunda fetöcü kişi kendisinden sorumlu kişiye ulaşabilecekti.

Peki bunca karmaşa içerisinde fetö sebebi ile mağdur olan insanlar ne olacak ? Onca insanın hakkı yendi. Devletin acizliği yüzünden zarar uğrayan onca sınav ve mülakat mağduru insan ne yapacak ?

Sonuçta devletin kusuru ve işini düzgün yapmayışı sebebi ile yaşanan bu sıkıntıların bedeli fetönün kpss , pomem ve askeri sınavlarda mağdur ettiği kişilere ödenmeli.

Sonuçta devlet bu insanlardan vergi istemeye gelince gayet kudretli davranıyor. Fakat bu insanların haklarını korumaya gelince gücü yetmiyorsa o durumda bu insanlardan vergi istemeye de hakkı yok demektir.

Öncelik fetö’nün mağdur ettiği insanlara hakları ödenmeli.

Peki fetönün mağdur ettiği kişilere devlet nereden hak ödeyecek ?

Fetö’nün milyarlarca dolarlık malına mülküne el konuldu. Bunlar içerisinden fetö mağdurlarına ödeme yapılmalı. Yada devlet bu mağdurlardan vergi almamalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.