> Orman yangınları, koronavirüs ve maske arasındaki ilginç ilişki , İnsanları Maske ile Boğuyorlar – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Orman yangınları, koronavirüs ve maske arasındaki ilginç ilişki , İnsanları Maske ile Boğuyorlar

maske takmak zararlı mı, maske takmanın zararları neler

Orman yangınları, koronavirüs ve maske arasındaki ilginç ilişki açığa çıktı. 2 yıldır dünyanın ciğerleri denilebilecek ormanlar 2 sene boyunca cayır cayır yandı.

Ama yöneticiler oturup beklediler. Başka ülkelerden yardım isteyen de olmadı. Yani günlerce yanan ormanların hesabını kimse vermedi.

Amazonlar’da dahil olmak üzere bir çok ormanda binlerce yangın çıktı küresel ısınmanın suçlu ilan edildiği bu orman yangınları sonrasında koronavirüs’ün (covid 19) can almaya başlaması da tesadüf mü ?

Dünyanın ciğerlerini yok ediyorlar. Bu orman yangını olayları tesadüf değil. Şimdilerde koronavirüsü icat edip insanları maske takmaya zorlayanlar aynı kişiler.

Maske ile insanların solunum yollarını ve nefes alma olayını sağlıksız duruma getirmeye çalışanlar neyi amaçlıyorlar.Evet bu anlattıklarım ve yanında amerika’da polisin öldürdüğü siyahi floyd’un nefes alamıyorum söylemi zaten örtüşüyor.

Bütün bunların hepsi tesadüf mü yani ?

Onca orman yandı günlerce yaşanan orman yangınlarında onbinlerce ağaç yandı. Bu ağaçlar insanların oksijen ihtiyacını sağlıyor.

Önce ormanları yakıp oksijen üreten ağaçları yok ettiler.

Sonra insanların ciğerlerine yani nefes almasını sağlayan en önemli organ yani akciğere hasar veren bir hastalık koronaviürsü (covid 19) icat ettiler.

Sonra doğru ve fazlaca nefes almayalım diye maskeyi bize dayattılar.

Maske ile ağız ve burnunuzu kapattığınızda bu maske tuzağı sayesinde bir çok insanın solunum yollarında büyük sorunlar meydana gelecek.

Yani normalde şu anda maske kullanmadığınızda aldığınız oksijenin 5 te birini bile soluyamıyorsunuz maske varken. Peki bu şekilde bir yada 2 yıl yaşayan insanın ciğerleri ne olacak ?

Bunların tamamı bana göre nüfus azaltma projesinin başlangıç aşamasıdır. Yani insanları bir şekilde boğarak öldürmek istiyorlar. Amerika’da suçsuz yere öldürülen siyahi floyd’un Nefes alamıyorum sözleri de çok manalı değil mi ?

Maskesini çıkartmayanlar ağzını ve burnunu kapayanlar bir sene sonra solunum yollarında büyük sorunlar yaşayacak. Nefes almakta zorlanacaklar.

Nere hazırlık yapıyorlar. Yani insanların ciğerlerinde bu şekilde bir hasar yaratıp sonra en hafif bir hastalıkta insanların ölmesini mi istiyorlar.

Bence korona bir planın başlangıcıdır. Bu sebep ile insanlarımız uyanık olmalı. Sokağa çıkmadığınız da maske takmadığınızda bence bol bol derin nefes alma çalışmaları yapın. Ciğerlerinizin köreltilmesine izin vermeyin.

Orman yangınları ile başlattıkları nefes alamıyorum projesini koronavirüs ile ciğerlere saldıran bir hastalık, maske ile nefes alma yollarını kapatma planı işliyor.

Bu orman yangınları nereden çıktı, ormanlar neden yanıyor? Bunca zaman yanmadı da şimdi neden yanıyor ? Küresel ısınma hikayesi ile hazırladıkları her plan ve proje ileride başımıza getirmek istedikleri belaların ön çalışmasıdır.

Nüfus azaltma projesini anlamadan ve bilmeden bu yapılanların anlaşılması, koronavirüs olayının anlaşılması pekte mümkün değil

son dakika orman yangınları,orman yangınlarıhaberi,orman yangınlarıhaberleri,
son dakika maske tuzağı,maske tuzağıhaberi,maske tuzağıhaberleri,
son dakika orman yangını
maske takmak zararlı mı, maske takmanın zararları neler
maske takmak zararlı mı, maske takmanın zararları neler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.