> HTC U20 5G Modelinin özellikleri neler ? Desire 20 pro ile farkları ne ? – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

HTC U20 5G Modelinin özellikleri neler ? Desire 20 pro ile farkları ne ?

htc u20'nin özellikleri neler, htc desira 20 pro

HTC U20 5G Modelinin özellikleri neler ? Desire 20 pro ile farkları ne ? Son yıllarda adını daha fazlaca duymaya başladığımız bir teknoloji markası

Olan Htc ki ülkemizce hatice marka olarak adlandırılmakta, Yeni çıkarttığı cep telefonu modelleri sevenlerine görücüye çıktı.

HTC U20 5G‘nin ekran geniliği 6,8 olarak tasarlanmış . Neredeyse tablet kadar diyebiliri. Yani hem tablet hemde cep telefonu isteyenler için tasarlanmış dersek yanlış olmaz.

Çözünürlük ise full hd özelliğe sahip. Desire pro 20 ile benzer tasarıma sahip telefonun sol üst köşesinde 32 mp çözünürlükte bir kamera yer alıyor.

Htc u20’de adından da anlaşılacağı üzere 5g teknolojisi mevcut. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra güçlü bir işlemciye sahip. İşlemciyi destekmelemk maksatlı olarak 8 bg ram bellek ve 256 gb’da harici bellek bünyesinde barındırılıyor.

Neredeyse çoğu laptop’tan çok daha iyi özelliklerle donatılmış diyebilirim.

Parmak okuma özelliği ise htc desire 20 pro’da olduğu gibi telefonun arka kısmında yer alıyor.. Bu parmak okuma özellikleri istihbarat kurumlarına mı gönderiliyor o ayrıca bir başlık konusu olacaktır.

Telefonun bataryası ise 5000 mah büyüklüğünde. Bu kadar büyük bir ekrana sahip cep telefonu için yeterli mi bilemedim.

Arka kameralardan biri ise 48 mp çözünürlüğe sahip.

Peki htc u20 5g fiyatı ne kadar (kaç para)

htc u20’nin özellikleri neler, htc desira 20 pro
son dakika HTC U20 5G,HTC U20 5Ghaberi,HTC U20 5Ghaberleri,
son dakika fiyatı ve özellikleri,fiyatı ve özelliklerihaberi,fiyatı ve özelliklerihaberleri,
htc u20’nin özellikleri neler, htc desira 20 pro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.