> İngiltere korona aşısı geliştirdi. Ekim ayında dağıtmaya başlayacaklar – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

İngiltere korona aşısı geliştirdi. Ekim ayında dağıtmaya başlayacaklar

son dakika korona aşısı haberi

İngiltere korona aşısı geliştirdi. Ekim ayında dağıtmaya başlayacaklar. İngiltere’nin oxford isimli üniversitesi ile astra zeneca arasında bir covid 19 aşısı

Anlaşması yapılmıştı. İngiltere’nin korona aşısı deneylerini ve çalışmalarını resmi olarak oxford üniversitesi yürütmeye devam ediyor.

Geliştirilen korona aşısının insanlar üzerindeki testlerine geçildi.

10 bin gönüllü insan üzerinde deneme ve test yapılması beklenen aşı ekim ayına kadar 1 milyon doz olarak dağıtıma hazır olacak.

Astra zeneca isimli firmanın ceo’su yaptığı açıklamalarda covid 19 (koronavirüs) e karşı hazırladıkları (geliştirdikleri) aşının en az 1 yıl boyunca kovid 19 a karşı koruma sağlayacağını açıkladı.

İngiltere’de 100 milyon doz abd’de ise 400 milyon doz aşı dağıtılacağı açıklandı.

Peki ingiltere’nin geliştirdik dediği korona aşısı‘nın yan etkileri var mı ? Bu konuda hiç bir açıklama yapılmadı. Yan etkisi olsaydı gerçekten açıkça söylermiydi bunlar. Peki afrika’da çocuklara verem aşısı veba aşısı zır aşısı vırt aşısı diyerek 7 yaşına kadar bedava 35 aşı yaptılar.

Sonra ne oldu. Nüfusun yüzde 65 lik kısmı kısırlaştı. Aşı dediğiniz bir durup 2 düşüneceksiniz. Benim fikrim bu.

Milyarlarca insana korona bahanesi ile aşı yapmayı planlayan bu güçlerin amacı ne ? Bu aşı gerçekten koronavirüs’e karşı insanları korumak amaçlı mı ? Yoksa başka amaçlarda mevcut mu?

Yarın covid 20 çıktı koronavirüs mutasyona uğradı aşılar işe yaramadı derlerse ona da şaşırmam.

koronavirüs aşısı bulundu mu
son dakika korona aşısı,korona aşısıhaberi,korona aşısıhaberleri,
son dakika covid 19 ilacı,covid 19 ilacıhaberi,covid 19 ilacıhaberleri,
son dakika korona aşısı haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.