> Sahte altın skandalı yine wuhan şehrinde yaşandı – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Sahte altın skandalı yine wuhan şehrinde yaşandı

Sahte altın skandalı yine wuhan şehrinde yaşandı. Kingold isimli şirketin yaptığı uyanıklık bankaları batırmaya yetecek mi ?

Bankalardan 2 milyar dolar kredi alarak kingold isimli finans şirketinin kasasında bulunan altınları teminat olarak gösteren şirketin sahibi eski bir asker.

Bir nevi mafya yapılanmasına sahip olan asker kökenli şirket sahibi 83 ton sahte altın varlığını bankalara teminat olarak gösterip aldığı krediyi ödemeyince banka haciz işlemi başlattı.

Kasalarında bulunan sahte altın varlıklarının bakır üstüne altın kaplama külçe olduğu anlaşıldı. (fake gold)

Zaten bu kingold isimli şirkete kredi veren bankanın da zaten batak bir banka olduğu ortaya çıkınca ortaya ilginç bir tablo çıktı.

Batmış olan bankanın verdiği kredinin zararı ise devlet tarafından yani halk tarafından karşılanacak. Sahte altın miktarının miktarının 83 ton olması ve bu kadar büyük sahte altın varlığını kontrol etmeden teminat olarak kurum suçlanıyor.

Yada teminat esnasında sigorta şirketi ve krediyi veren kurum sahte altın olduğunu biliyorlar mıydı ? Yoksa Sahte altın sonra gerçekleri ile değiştirildi mi ?

Sahte altın skandalı sonrasında dünyada var olduğu iddia edilen miktar yoksa gerçek değil mi ? gerçek altın miktarını yüksek gösterip fiyatı düşürmek için zamanında yapılan manüpilasyonlar mı ?

Bu soruların cevabı henüz belirsiz. Fakat altın savaşları bu sahte altın skandalı ile yavaş yavaş alevleniyor.

son dakika sahte altın,sahte altınhaberi,sahte altınhaberleri,
son dakika wuhan,wuhanhaberi,wuhanhaberleri,
sahte altın skandalı, breaking fake gold news
sahte altın haberi, fake gold news
sahte altın skandalı, fake gold news

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.