> Çin’de üretilen yapay güneş kıtlık yaratmak için mi ? – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Çin’de üretilen yapay güneş kıtlık yaratmak için mi ?

son dakika yapay güneş

Çin’de üretilen yapay güneş kıtlık yaratmak için mi geliştirildi ? Çin bilim insanlarının sözde elektrik enerjisi üretmek için yapay olarak üretmeyi başardıkları yapay yani sahte güneş’in amacı ne ?

Yapay güneş neden yapılıyor ? Yapılmasının gerçek amacı nedir ? Güneş’ten yaklaşık 13 kat daha sıcak olan bu yüksek teknoloji ürünü niye yapılıyor .

Dünyanın bir yapay güneş felaketine ihtiyacı yok. Elektrik enerjisi üretmek için çok daha kolay ve ucuz yöntemler varken neden sahte güneş üretiliyor.

Küreselcilerin çin’de yeni projelerini hayata geçirmelerinin ilk aşaması olan koronavirüs hayatımızı zaten perişan etti. Küreselcilerin şimdiki hedefi ise bana göre yapay güneş projesi ile birlikte kıtlık ve kuraklık getirmek.

Kıtlık ve kuraklık ile birlikte nüfus azaltma projelerinin bir başka aşamasına geçilecek. Bana göre bu kıtlık 3 yıl sürecek. Bu zaten bazı hadislerde tamda 3 yıl sürecek büyük bir kuraklık ve kıtlıktan bahsediyor. Sonrasında ise deccal’in dünyaya inerek hakimiyeti ele almasını anlatıyor.

Yapay güneş üretme projesini çeşitli kılıflara malzeme ederek insanlığın faydasına kullanacaklarmış gibi anlatmaya devam ediyorlar.

Bu projede kullanılan bir tek parçanın fiyatı bile 200 milyar avro değerinde. Düşünün projenin tamamı acaba kaç paraya bitecek.

Bu kadar büyük para elektrik üretme bahanesi için büyük miktar. Kıtlık ve kuraklık yaratmak için insanları kontrol etmek için yapmayacakları şey yok.

yapay güneş haberi, sahte güneş niçin yapılıyor
çin’in yapay güneşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.