> Ayasofya Mehdi İlişkisi, Ayasofyayı mehdi ibadete açacak hadisi – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Ayasofya Mehdi İlişkisi, Ayasofyayı mehdi ibadete açacak hadisi

son dakika ayasofya kararı

Ayasofya Mehdi İlişkisi, Ayasofyayı mehdi ibadete açacak hadisi gerçek mi ?

Ayasofya ibadete açıldığında ibadete açan kişi olarak Tayyip Erdoğan olarak bilinecek. Öyleyse Tayyip Erdoğan İslam dünyasında beklenen mehdi mi ?

Said Nursi Hz. Lerininde anlattığına göre ve mehdi konusunda yazdıkları oldukça dikkat çekici. Mehdiyi tanımanın bir alameti de ayasofyayı ibadete açacak olmasıdır deniliyor.

Büyük olasılıkla bugün tam da mesai bitimine yakın ayasofya ibadete açıldı, ayasofta tekrar cami oldu kararı açıklanacaktır.

Bir çok ülke ayasofya hakkında ilginç açıklamalar yaparken karardan geri adım atılır mı bilinmez. Fakat bugün ayasofya açıldı , tekrar cami satatüsüne kavuştu başlıkları son dakika haberi olarak manşet olursa mehdi meselesi kafaları karıştıracaktır.

Nasıl yani Tayyip Erdoğan gerçekten Mehdi midir ?

Geçmiş zamanda söylenenlere ve mehdiyi tarif eden göstergelere bakıldığında ayasofyayı mehdi ibadete açacak sözleri bunu doğrular.

Ayasofya‘nın tekrar ibadete açılması aslında diğer taraftan büyük savaşın başlangıcı ve ilanı olarakta yıllar sonra anılacaktır.

son dakika ayasofya haberi
ayasofya ile mehdi alakası

4 COMMENTS

  Tayip Erdoğan Mehdi olma ihtimalini düşünüyorum.. gözlerim kapalı, önce hafiften bir rüzgar esiyor ayaklarıma. Arkadan gelen arabada çalan müziklerin bas sesleri, havlayan sokak köpeklerinin seslerine karışmış, araba patilerinin ve çok uzaktan gelen eksoz dumanın kokusunu hissediyorum.
  Konuya gelelim isterseniz, Hadislerimiz yalan olmuş, klavyesi olan konuşur durumda.. Allahın mucizelerini göremeyip, gözlerini, görmek istediği yerlere çeken insanlar çoğalmış. Acaba hiç mi akıl yok?
  Mehdinin belirgin özellikleri:
  Mehdi gür sakallı, ön dişleri parlak, yüzü benli, açık alınlıdır.( Ayrıca dişleri aralıklıdır çok önemli detay )
  Bir özelliği de yürürken uyluklarının açık ve birbirinden uzak olmasıdır. ( yani mehdinin yürüşü bile değişiktir diğer insanlardan farklı yaylanarak yürüyebilir yada dışardan rahatlıkla fark edilebilir)
  Yaşı 30 ile 40 arasında olduğu halde gönderilecektir… Mehdi benim evlatlarımdandır. 40 yaşlarındadır.( Sayın Erdoğan 66 yaşında )
  Sakalı bol ve sık olacaktır.( Sayın Erdoğanda sakal yok)
  O, açık alınlı, küçük burunlu… (Sayın Erdoğanın burnuna bakarsan rizeli olduğunu anlarsın)
  Alnı geniştir ve alnında hafif içbükeylik vardır.
  Hz. Mehdi’nin, İstanbul’u Manen Fethetmesi ( yani şuan Ayasofyadan yola çıkarak manen kelimesi anlamını yitirir. Bildiğimiz fiziksele girdik)
  Devrinde yeryüzünün en hayırlısı kendisi olacaktır. ( ben kuran üzerine yemin ederimki 2019 yılında çöpten atılmış çöpleri yiyen insanlar gördüm. Kusura bakmayında, hayırlı olmak ve en hayırlı olmanın çok büyük vaatleri vardır. Herkes hayırlı olduğunu düşünür ama hayırın hesabını bir tek Allah bilir.)
  Mehdi, gerges kuşunun kanadı ile titremesi gibi Allah’tan çok korkan bir kimsedir. ( Bakınız bu ne güzel bir cümle ? Erdoğan kimden korkuyor? Allahtan korkan kimse kendisi olmadığı halde, insanların o şekilde algı oluşturmasına, karşı koyar ve saçma sapan düşüncelere girmemesini söyler.) Çünkü bildiğiniz üzere Fetonun eskiden kankasıydı şuanda düşmanlar. Ancak sizde hiç akıl yokmu? Feto denen şerefsiz ülkemizi böleceği zaman, Sayın Erdoğan kendisi halktan yani bizlerden özür dilemedi mi? Lütfen biraz doğru düşünün. Ben buradan sayın başbakanımıza bir mesaj iletiyorum. Sayın Cumhurbaşkanım ağzı olan konuşuyor insanların uydurduğu saçma hadislerden yola çıkacak olursak siz Mehdinin M harfi olamazsınız. O yüzden bence bu konuya el atın. Aksi taktirde Allahı bilirsiniz en çok affeden odur, bu sözü bildiğiniz için bence yol yakınken algı operasyonuna bir nokta koyun. Bunlar reklam kokan hareketler size yakışmıyor. Çok samimiyetimle söylüyorum buna engel olun. Bakınız önemli bir konuyla sonlandırıyorum ben şahsen siyaset ile alakam yoktur. Parti bile tutmam. Oy vermeyi de hiç sevmem. Benim oylarımla hiçbir başkan seçilmediğini bilmenizi isterim. Kime oy versem kaybeder. Bence şansınızı zorlamayın yoksa diğer seçimde size oy vermek zorunda kalırım. (Çok şanslıyımdır belirtim hatta şans oyunları rulet vb iddaa oyunlarını oynamam tarzım değildir.) Saygılarımla Arz ederim.
  Not: Bu arada dünya küçük olduğu için birgün zamanınız olduğunda okursunuz diye kişisel bir uyarı yapmak istedim. Açıkcası dedemin camisi var, camilere çok ilgim var. Ancak Sayın başbakanım sorması ayıptır Ayasofya da namaz kılacak müslümanlar sizce orayı hak ediyor mu? Abdest almaz namaza gider, camilerimizin kokusunu 1 yıl önceye kadar yüzlerce kez uyarılarımıza rahmet yıkatamadığımız halılarımız ne olacak? MALÜM Corona virüs kol geziyor. Böyle bir durumda sizce hata yapmadınız mı? Biliyorum hatalar insanlara için ve ben inanın sizden daha fazla hata yapan bir insanım. Gerisi siz düşünün.

  Mehdi 40yaslarda göreve başlayacak belediye başkanlığı yaparken 40 yaşlardaydi alnı açık yürüyüşü değişiktirhele turan ordusunu kurduysa belirtiler onu gosteriyor ben yıllardır Mehdi ile ilgili bilgiler yayarım Erdoğan’ı bildim bileli şüphe uyandırmış bende Mehdimi diye

  Mehdi 40yaslarda göreve başlayacak belediye başkanlığı yaparken 40 yaşlardaydi alnı açık yürüyüşü değişiktirhele turan ordusunu kurduysa belirtiler onu gosteriyor

  2022 İslam dusmqnlarinin felaketi olacak İsrail Suriye’de büyük İsrail’i kuramayacak Süleymaniye mabedini acamqyacqk Amerika gittikçe gerileyecek süper gücü kalmayacak harp silahları ile depremler çoğalacak deprem test cihazları olarak kurdukları fay titreşim cihazıdır onlar kaldırılırsa harp silahı işe yaramayacak büyük felaketler haçlı ilkelerden olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.