> Bretton woods 77. yılı para sistemi ve 7 sayısının gizemi – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Bretton woods 77. yılı para sistemi ve 7 sayısının gizemi

Bretton woods 77. yılı para sistemi ve 7 sayısının gizemi 2021 yılına denk gelen sistematik döngü bizlere ne anlatıyor.

Hamza yardımcıoğlu’nun youtune kanalında paylaştığı ve herkesin bilmesi gereken bu ilginç bilgi dünya finans sistemi için dönüm noktası olacak özelliğe sahip.

1934 yılında yapılan Bretton woods konferansı sonrasında dolar dünyanın rezerv para birimi olmuş ve belli bir kısmı altın rezervine dayalı olarak işleyişe başlamıştı.

7 sayısının gizemi ise burada devreye giriyor. Yaşanan olaylara bakıldığına kabala öğretilerinde geçen 7 sayısı ve 11 sayısı ile örtüşen tarihler görüyoruz.

Erdoğan neden hep 2023 tarihine atıp yapıyor . 2+0+2+3 = 7 işte gördünüz 7 sayısı karşımıza çıktı. Erdoğan bizbize yeteriz kampanyası için de 7 maaşını bağışlamıştı. Yani bunlar aslında dünyayı yönetmeye çalışan kabalist küreselcilere birer mesajdır.

1934 yılında başlayan sınırsız para basma sisteminin temeli Bretton woods ile atılmıştı. tamda 77. yılı olan 2021 temmuz ayında bu döngü tamamlanıyor. İşte dolar’ın sonunun geleceği tarih olarak 2021 yılının temmuz ayı bir dönmüm noktası olacaktır. Ve kripto paraların yüzünün güleceği bir başlangıç alabilir.

breaking Bretton woods news
breaking Bretton woods news

Çünkü bana göre bu zaman diliminde imf çıkıp sdr coin, yada imf coin için teklif yapacak.

Tabiki o zaman dilimine kadar da büyük bir dolar krizi yaratabilirler. Bu mümkün. Dolar’ın sonu geliyor ?

Dolar ne zaman çökecek diye soranlara ise 2021 yılının temmuz ayı artık dolar için sonun başlangıcı olacaktır.

7 Sayısı bütün dinler için özel olduğundan kabalistlerin de bu 7 rakamına özel bir ilgileri var. Dünyayı yönetme hevesinde olan küreselciler de bütün planlarını 7 sayısı ve 11 sayısı üzerine yapıyorlar.

Bana göre 11.11.2023 tarihi dünya için çok büyük bir dönmüm noktası olacak.

2021 yılı temmuz ayı öncesinde dolarda büyük hareketler görmemiz çok olasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.