> Tecavüzcü vekil için cumhuriyet ve sözcü’den ses yok – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Tecavüzcü vekil için cumhuriyet ve sözcü’den ses yok

son dakika tecavüz haberi

Tecavüzcü vekil için cumhuriyet ve sözcü’den ses yok. Hdp Milletvekili olan tuma çelik’in bir kadına tecavüz ettiği haberi çıkmıştı. Şimdi bu iddialar dahada genişledi ve 3 kadına tecavüz ettiği iddiaları son dakika haberi olarak yayımlandı.

Mardin milletvekili hdp’li tuma çelik’in H.K isimli bir kadına ölümlü tehditler savurarak tecavüzü ortaya çıkınca meclis karıştı.

HDP’li hüda kaya’nın ise tecavüze uğrayan kadını şikayetçi olmaması için ikna etmeye çalıştığı ayrı bir ayıp. (tecavüz skandalı )

Daha başkaca ayıplara gelirsek cumhuriyet ve sözcü tuma çelik’in tecavüz skandalı için attığı başlık ise akıllara zarar nitelikte oldu.

Tuma çelik hdp’ye zarar vermemek için partisinden istifa etmiş. Cumhuriyet ve sözcü yaptıkları haberde neredeyse fedakar tuma çelik (milletvekili ) partisi için kendisini feda etti diyecekler.

Tecavüz skandalında olaylar bu kadar mı ?

Kadına şiddet konusunda tecavüzler konusunda çok hassas olan sanatçılardan ve kadın hakları örgütlerinden ses çıkmadı.

Chp’li kadın milletvekilleri sessiz sedasız beklemeye devam ediyorlar.

AKP ve MHP milletvekilleri tecavüzcü tuma çelik’in dokunulmazlığının kaldırılmasını istediler. CHP , HDP ve iyiparti sessizliğine devam ediyor.

Twitter paylaşımlarında sıkça görülen soru şu ? Bazı ünlülere neredesiniz ? neden hiç sesini,z çıkmıyor sorusu sorulmaya devam ediyor .

tuma çelik tecavüz skandalı hüda kaya hdp haberi
tecavüz skandalında son durum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.