> Yunanistan girerseniz vururuz dedi. Türk donanması navtex ilan etti – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Yunanistan girerseniz vururuz dedi. Türk donanması navtex ilan etti

son dakika yunanistan haberleri

Yunanistan girerseniz vururuz dedi. Türk donanması navtex ilan etti. Yunanistan ve ardından almanya dış işleri bakanı türkiye’nin akdenizde sondaj çalışmasını durdurmasını istedi.

Hatta yunanistan daha da ileri giderek oruç reis kara sularımıza girerse vururuz dedi.

Türk donanması 20 gemi ile yunan karasularına girdi. Navtex ilan eden türk yetkililer bu bölgeye giren olursa asıl biz vururuz diyerek korkmadıklarını açıkça tüm dünyaya ilan ettiler.

Yunanistan’dan henüz ses çıkmazken yunanlıların güvendiği avrupa’dan da tık yok.

Yunanlılar tek başlarına bir açıklama yapamazken almanyanın türklere ayar vermesini bekliyorlar. Sonra bekli yunan yetkililerde havlamaya başlar. Yunanistan televizyonunda tartışan isimler bir yunan türk savaşı çıkarsa avrupanın kendilerine sırt döneceğinden endişeliler.

Türkiye’nin bölgede süper güç haline geldiğini her defasında dile getiren yunan amiral bu bir gerçek türkiye artık bölgesel bir süper güç açıklaması yaptı.

Türkiyeyi ayasofya, suriye , fırat kalkanı, zeytin dalı , akdeniz gibi bir çok konuda uyaran yapmayın sonuçlarını ödetiriz diyenlerin tehditleri artık boş laftan ibaret.

Türk donanması 20 savaş gemisi ile gövde gösterisi yaptı kimse ses çıkartamadı.

son dakika navtex, navtex nedir, son dakika yunanistan

1 COMMENT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.