> Ekrem İmamoğlu israfı önlemeye devam ediyor ! Buşon hizmeti için 3100 lira ödedi – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Ekrem İmamoğlu israfı önlemeye devam ediyor ! Buşon hizmeti için 3100 lira ödedi

Ekrem İmamoğlu israfı önlemeye devam ediyor ! Buşon hizmeti için 3100 lira ödedi. Sonra da çıkıp kurbanlarınızı kurban derilerinizi bize bağışlayın diyor.

Ziyafet için ödediği 300 bin türk lirası yemek masrafı sonrasında sosyal medyada adeta linç edilen ekrem imamoğlu’nun israfları ortaya dökülmeye başladı. İsrafı önleyeceğim diyerek istanbul belediyesinin koltuğuna oturan ekrem imamoğlu buşon hizmeti için 3100 lira ödemeyi belediye kasasındna yapmış.

Peki nedir bu buşon hizmeti ?

Alkollü içeceklerin kapağının açılması hizmetine buşon hizmeti adı veriliyor. Milleti soymak için uydurulmuş olsa gerek. Siz hiç bir bakkala gidip gazoz alıp sonrada bakkal amca gazoz kapağını açtı diye buşon parası verdiniz mi ?

Hükümet ekrem imamoğlu liderliğindeki ibb’nin milletten yardım toplama kampanyasını neden durdurduğunu anladınız mı ?

Peki bu paralar nereye gidiyor. Bu paralar nereye aktarılıyor ? Neler dönüyor araştırılmalı. Bu paraların çeşitli isimler altına terör örgütlerine aktarılmadığı ne belli ki ? Hükümet bunu araştırmak zorunda . Buşon parası , yemek parası, yok muhtarlara telefon aldık parası ? Bu paralar nereye gidiyor .

İsrafı önlemek için gelen ekrem imamoğlu’na istanbul yaşayanlarının nefreti giderek büyüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.