> OCC ; Amerika bankalarına bitcoin saklama yetkisi verdi – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

OCC ; Amerika bankalarına bitcoin saklama yetkisi verdi

son dakika bitcoin haberi

OCC ; Amerika bankalarına bitcoin saklama yetkisi verdi. Bitcoin ve kripto para savaşları devam ederken occ isimli abd’nin yetkili kurumu abd bankalarını kripto para saklayabilmesi konusunda yetkilendirdi.

Artık bitcoin ve kripto paralar için yeni bir dönem başlıyor diyebiliriz. Çünkü çeşitli yasaklama ve spekülatif haberler neticesinde bitcoin ve diğer sanal para birimleri oldukç.a büyük dalgalanmalar yaşıyor.

Ayrıca sanal paralar ile ilgili saklama ve güvenlik sorunlarının ortadan kaldıracak olan bu bu uygulama sanal para yatırımı yapmak isteyenler için güvence yaratacaktır.

OCC isimli kuruluş amerika’nın bütün bankalarına müşterilerine ait kripto para birimlerini bankaları bünyesinde saklama hizmeti verebilecekleri konusunda çıkan kanunu onayladı.

Artık amerika’da resmen küreselcilerin savaş ilan ettiği kripto paralara sahip çıkmış oldu. Küreselciler ile amerikan ulusalcıları arasında yaşanmakta olan büyük para ve kor savaşları sonunda ABD’nin kripto paralar ile ilgili bu şekilde bir karar almasına neden oldu.

Bu kararın onaylanmasının ardından bitcoin hemen tepki gösterdi ve 9500 dolar seviyelerine yükseldi.

Bana göre bu karar sonrasında bitcoin fiyatı 15000 dolar seviyesini test edecektir. yatırım tavsiyesi değildir.

OCC; Authorized American banks to store bitcoin  news,  cryptocurrency news
breaking OCC news ; Authorized American banks to store bitcoins , breaking bitcoin news,

son dakika bitcoin haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.