> CHP Kurultayı , Neden Yunan bayrağı renkleri altında yapıldı – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

CHP Kurultayı , Neden Yunan bayrağı renkleri altında yapıldı

chp kurultayı yunan bayrağı

CHP Kurultayı , Neden Yunan bayrağı renkleri altında yapıldı ? Garip ve alışılmışın dışında bir soru elbette. Fakat chp’den birileri çıkıp yine o mesnetsiz açıklamalarından birini yapmak zorunda.

Ayasofyanın cami yapılmasının ardından yunanistan’ın bayraklarını yarıya indirmesi ile gelen gerginlik chp kurultayında bir tartışmaya sebep oldu.

chp kurultayı yunan bayrağı
chp kurultayı yunan bayrağı altında yapıldı.

Evet şimdi olur mu öyle şey ? o nasıl benzetme gibi sorular gelebilir. Peki chp denize döktük dedikleri yunanlıların bayraklarını bilmiyorlar mı ? Böyle bir tartışma yaratacağını bile bile neden yunan bayrağını andıran bu tavan fonlaması ile chp kurultayı yapıldı ?

işte bu yunan bayrağı benzemiyor mu ? Neredeyse renk tonlaması ve tıpatıp aynısı . Bir tek haç sembolü kesik

yunan bayrağı altına chp kurultayı
chp kurultayı yunan bayrağı renkleri altında yapıldı.

CHP’nin ve türkiyemizin bayrak renkleri kırmızı beyaz neden kullanılmadı da ? Bu yunan bayrak renkleri kullanıldı acaba ?

Bir chp yetkilisi bu soruya cevap vermeli ? Elbette çıkıp mesnetsiz bir açıklama yapacaklar .

Biz neler gördük ? Ama gördüklerini öyle değildir yaa deyip saf saf hala chp’ye toz kondurmayanlar cevap verseler iyi olur . Bizde anlayalım. Bir parti neden kurultayında yunan bayrağını temsi,l eden renklerde üstelik yunan bayrağının neredeyse aynısı tasarımla kullanır.

Bir tek haç işareti yok . O da olsa artık kimse inkar edemez ki o tavandaki bir yunan bayrağıdır. İşte o nedenle tavandaki fonlamada bence orjinal bayrakta bulunan haç işareti kullanılmamış. Bana göre bu kadar net

fotoğraf kaynak : sozcu.com.tr

1 COMMENT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.