> Koç Holding’in İstanbul Sözleşmesi açıklaması olay yarattı – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Koç Holding’in İstanbul Sözleşmesi açıklaması olay yarattı

son dakika koç haberleri

Son dakika ; Koç Holding’in İstanbul Sözleşmesi açıklaması olay yarattı, sosyal medya ikiye bölündü.

Twitter üzerinden yürütülen tartışmalarda pek çok fikir ortaya çıkarken temel fikir temaları 2 ana kola ayrıldı.

Kadın hakları üzerinden haklılık yürüten bir grup koç holding kadın haklarına sahip çıkmak adına istanbul sözleşmesini savunuyoruz derken diğer grup ise. Burada amaç eşcinselliği yaygınlaştırmak ve meşru hale getirmektir dedi.

Başörtüsüne saygı göstermeyen koç holding’in kadın hakları hakkında konuşması da oldukça saçma yorumları da var.

Başörtüsüne koç holding’in bakış açısı hakkında oldukça fazla yorum geldi. Koç holding baş örtüsü takanları kesinlikle işe almaz ve staj dahi yaptırmaz yorumları tartışmanın ana teması haline geldi.

İş başvurusu yapan kişi başörtülü ise cv’si hemen yırtılıp atılıyor iddiaları da gündeme gelmiş oldu.

Aslında istanbul sözleşmesini hazırlayanların eşcinsellik ile ilgili normalleştirme , hak ve özgürlükler ile ilgili maddeleri. Kadın hakları ile ilgili maddelerin arasına yedirmiş olmaları hükümetleri bu konuda zora sokuyor.

Çünkü bu sözleşmeye sahip çıkanlar kadın haklarının hiçe sayıldığı propagandasını yapıyorlar.

Dünyayı yöneten elit grup şetyana taptığı için onlarla beraber her ülkede elit bir grup ve topluluk onlara bağlı hizmet ve faaliyetleri yürütmeye devam ediyor.

Koç holding yaptığı basın bildirisinde istanbul sözleşmesi kadın hakları ve kadın erkek eşitliği için önem arzediyor. O nedenle istanbul sözleşmesişne dokunmayın şeklinde bir açıklamada bulundu.

İstanbul sözleşmesinin eş cinselliği yaygınlaştırmak amacını güttüğü ise su götürmez bir gerçek.

İstanbul sözleşmesini hükümet neden iptal etmek istiyor diye soranlar araştırma yapmalı. Polonya zaten bu sözleşmenin iptali için işlem başlatmış durumda.

koç holding haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.