> Altın için çılgın fiyat tahmini 435 lira – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Altın için çılgın fiyat tahmini 435 lira

Altın için çılgın fiyat tahmini 435 lira gözlerinize inanmayacağınız bu altın fiyatı tahmini bir türk analist tarafından yapıldı. Altında son durum ne ? fiyat ne kadar daha yükselişe devam edecek ? düşüş ne zaman başlar ?

Türkiye’de yaşayan bir türk piyasa analisti altın fiyatının 435 lirayı görme ihtimalinden bahsetti. Fakat sonrasında yine bir dolar krizi ve nakit krizi yaşanırsa altın fiyatı tekrar 300 -400 lira seviyelerine gerileyebilir dedi.

Yapılan altın fiyatı analizinde önümüzdeki 4 ay içerisinde altının fiyatında ilginç gelişmeler yaşanabileceğine dikkat çeken uzman bir sonraki altın krizinin yine gümüş ve bitcoin fiyatlarında tarihlerindeki görecekleri son düşüş olacağını söyledi.

Önümüzdeki sene yani 2021 yılının mart yada nisan ayında olmasını beklediği krizde altın , gümüş ve bitcoin fiyatlarının bir daha görülmeyecek seviyelerde olacağını ve alım fırsatı yaratacağını açıkladı.

Altın fiyatlarında yaşanan bu gelişmelerin diğer emtialarda gözlemleneceğini söylerken ” gümüş fiyatında ise keşke dedirtecek büyüklükte hareketler gündeme gelecek” dedi.

Anlatılanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

altın fiyatında son durum , son dakika altın
son dakika altın haberleri
son dakika altın fiyatı,altın fiyatıhaberi,altın fiyatıhaberleri,
son dakika altında son durum,altında son durumhaberi,altında son durumhaberleri,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.