> Amerika'da başkanlık seçimi için son 3 ay - Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Amerika’da başkanlık seçimi için son 3 ay

Amerika’da başkanlık seçimi için son 3 ay kaldı. yaklaşıl 100 gün sonra abd’de başkanlık seçimi sadece amerika’nın değil tüm dünyanın kaderini değiştirecek. ABD seçimleri bütün ülkeleri etkiler mi ?

Amerika’da ki başkanlık seçimi türkiye için ne kadar önemli ? Türkiyede neleri etkiler ? Trump seçilirse mi iyi yoksa biden seçilirse mi daha iyi ?

Türkiye için trump daha hayırlı bence ?

Evet sadece amerika değil tüm dünya abd başkanlık seçimi için son 100 gün içerisine girdi. Trump’ın baskısı ile fed bolca para basmaya devam ediyor. Ve karantina sebebi ile yaşanan nakit sıkıntısı bu şekilde çözülmeye çalışılıyor. Anladığım kadarıyla bu para basma işlemi abd seçimine kadar devam edecek.

abd seçimi haberleri
breaking joe biden news, breaking donald trump news ,

Benim gözlemlediğim kadarıyla aralık ayı başında yada kasım sonunda sert borsa düşüşleri altın ve gümüş fiyatında düşüşler gözlemleyebiliriz. Tabii o zamana kadar fiyatları balon seviyelere ulaşacaktır.

ABD bAŞKANLIK SEÇİMİ NE ZAMAN ? hANGİ GÜN

Amerika’da 3 kasım başkanlık seçimine kimler aday olarak katılacak ? Başkanlık adayları kimler ?

Trump ve biden aday olarak seçime girecekler. Sadece 2 aday var. Dünyanın en özgür en demokratik ülkesi olarak anılan amerika’da başkan seçilmek istiyorsanız. Milyar dolarlarca servete sahip olmanız yasal bir koşul. Yani paranız yoksa zengin değilseniz başkanlık için zaten aday olamazsınız.

Donal trump amerikanın ulusalcıların adayı iken küreselcilerin adayı da joe biden olarak öne çıktı. 77 Yaşındaki Joe biden dibine kadar evanjelist olan bir isim. Ve orta doğuyu kana bulayacak israil’in orada yapacağı zulümleri sonuna kadar destekleyecek biri.

Hatta joe biden abd ordusunun suriyede ve ırakta bulunmasının sebebi olarak gösteriliyor.

Joe Biden tam radikal koyu bir hristiyan. Ve Hz İsa’nın yer yüzüne inmesi için gerekli olan melhamei kübra iismli savaşın çıkması için her şeyi yapacak biri olarak gösteriliyor.

Joe Biden seçilirse nasıl felaketlerle karşı karşıya kalırız diye soranlara cevap vermek gerçekten çok zor.

Nu sebeple Donal Trump’ın yeniden başkan seçilmesi bütün dünya insanları açısından gerçekten çok daha iç açıcı bir senaryo olacaktır.

Fakat şu an için seçim ve sonrası için söylenebilecek tek gerçek abd seçimi sonrasında finansal piyasaların karışacağıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting., sitemap.