Kasım 25, 2020
Seda Sayan sosyal medya düzenlemesi için erdoğan’a teşekkür etti

Seda Sayan sosyal medya düzenlemesi için erdoğan’a teşekkür etti

Seda Sayan sosyal medya düzenlemesi için Tayyip erdoğan’a yinme sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür etti.

Geçen haftalarda çoık net hatırladığım haber karmalaşarı arasında akp trolleri diye adlandırılan bir grup hedef alınmıştı.

Akp’de madem trolleri bile bizim üstümüze atıyosunuz bununda hesabını sorarız demişti. Şimdi sosyal medya düzenlemesi adı altında çıkarılan yasanın ardında troller var.

Trol nedir , ntroll ne demekdir ?

Bu sahte hespların akp’nin ekibi olduğu iddiaları gündem olmuştu. Fakat kimse kaile almadı. twitter etiketlerinde sansür yasası adı altında açılan etiket sosyal medya düzenlemesini hedef alında. Seda Sayan çıkıp sosyal medya üzerinden adı belli olmayanların çıkıp anamıza avradımıza küfür etmesinden bıktık.

Sosyal medya düzenlemesinden dolayı Sayın Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederim diyerek bütün algıları yerle bir etti.

Seda Sayan böyle karışık bir durumda tamda sansür yasası ismi ile adlandırılan ve çıkartılan yasa ile ilgili olumsuz etki yaratmak isteyenleri küfür ediyorlar diyerek bozmuş oldu.

Seda Sayan’ın twitter hesabından yaptığı paylaşım hemen son dakika haberi olarak gündem ve manşet olarak haber sitelerinde yerine aldı.

son dakika seda sayan haberi
şarkıcı tayyip erdoğan’a teşekkür etti , sosyal medya düzenlemesi kanunu

Ünlü şarkıcı ve sunucu sayan yaptığı paylaşımda fake hesaplardan milletin anasına küfür etme işi bitmiştir. ”Emeği geçenlerden Allah Razı Olsun” dedi.

Seda Sayan’ın paylaşımına on binlerce beğeni yağarken şükür yorumları geldi. Ünlü magazin haberleri sunucusu olan bircan bali’de şükran duyduğunu belirten emoji ile yorum yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar