> Chp ; Canan kaftancıoğlu’nu ihraç mı edecek – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Chp ; Canan kaftancıoğlu’nu ihraç mı edecek

son dakika ihraç kararı

Chp ; Canan kaftancıoğlu’nu ihraç mı edecek . Son dakika chp haberleri, Kılıçdaroğlu chp genel kurulunu acil olarak toplantıya çağırı.

CHP ile ilgili gelen dedikodulara göre Canan kaftancıoğlu’nun chp tarafından ihraç edilmesi için kemal Kılıçdaroğlu’nun acil çağrı yaptığı iddiaları ortaya atıldı.

Gelen Sok dakika haberlerine göre sosyal medya’da konu ile ilgili tartışmalar başladı.

Henüz konu ile ilgili canan kaftancıoğlu ve chp genel yönetimi tarafından ihraç edilme kararı ile ilgili resmi bir açıklama henüz yok.

kaftancıoğlu chp'den ihraç edildi
chp kaftancıoğlu’nu partiden kovdu (attı)

Chp acil yapılan kurul toplantısının başilığını akdeniz meselesi olarak açıklasa da, kulislerde Canan Kaftancıoğlunun 9 eylülde yaptığı konuşmasında atatürk ismini kullanmaktan kaçınması gösterildi.

Daha öncede Atatürk’ün askerleriyiz demek yerine m.kemal’in yoldaşlarız sözcüğünü kullanması chp kesiminde tepkiye yol açtı.

Kemal Kılıçdaroğlu tarafından acil toplanan chp yönetimi kaftancıoğlunu partiden ihraç eder mi ? Henüz kesin bir bilgi yok.

chp'den kaftancıoğlu için ihraç kararı
chp’den kaftancıoğlu için ihraç kararı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.