> Dolarda Fiyat tahmini ; önce 9 lira Sonra 5 lira olacak - Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Dolarda Fiyat tahmini ; önce 9 lira Sonra 5 lira olacak

son dakika dolar fiyat tahmini

Dolarda Fiyat tahmini ; önce 9 lira Sonra 5 lira olacak. Dolar neden yükseliyor ? Dolar nereye kadar yükselecek ? Dolar’da grafik analizi

Son günlerde hatta son aylarda yaşanan döviz kurundaki ataklar sonucu sosyal medyada halkın nabzını tutmak daha da kolaylaştı.

Halk endişeli ve hatta bazı youtube kanallarında yapılan yorumlarda dolar 15 lira olacak 20 lira olacak mı gibi yorumlar yapılmakta.

Grafik analizi ve temel analiz yapan yorumculardan yerli bir yatırım uzmanı önümüzdeki 8 yıl için yaptığı yorumda artık döviz kurlarında yolun sonu geldi.

Bundan sonraki 8 yıl içerisinde çok fazla dolar basımı yapılacağını ve piyasalarda çok fazla para basımı gerçekleşeceğini anlattı.

Önümüzdeki aylarda dolar’ın 9 lira seviyelerine kadar yükseleceğini sonrasında uzun vadeli bir düşüş seyri izleyeceği kaydedildi.

2028 yılı hedef fiyat olarak ise 5 lira rakamı teleffuz edildi.

Bu ne demek oluyor ? Türk lirası çok mu güçlenecek ? Yoksa çok fazla dolar basımı yapılacağı için türk lirası değer mi kazanacak .

Dolarda Fiyat tahmini ; önce 9 lira Sonra 5 lira olacak.

Yatırım uzmanı yaptığı anlatımda ; trump abd seçimini kazanacak mı sorusuna ise seçimi trump kesin kazanacak.

Sonrasında dolar fed dolar basmaya başlayacak. Dolar develüe edilecek. Sınırlı varlıklar dolar karşısında değer kazanacak dedi.

Altın, gümüş ve özellikle bitcoin değer kazanırken bist istanbul ve borsa hisseleri uçuşa geçebilir uyarısı yapmayı ihmal etmedi.

Peki dolar ne zaman düşmeye başlayacak (düşüşe geçecek ) ?

Büyük olasılıkla artık 11 ay bu koda öncü olabilir. Yada 22 ekim ppk toplanstısından çıkacak olan faiz artışı kararı doların düşüşünde nihai bir başlangıç yaratabilir.

dolarda fiyat öngörüsü
son dakika dolar fiyat tahmini

Youtube videolarında fiyat tahmini yapan bazı yorumcular gerçekleri değil kendi hayallerini anlatıyorlar. Dolar’ın 15 lira yada 20 lira olabileceğini anlatan yorumcular neye göre böyle bir yorum yapıyorlar gerçekten anlamak zor.

Fiyat tahmini 15 lira olanlar bankaların batması ihtimalinden bahsederken bazı gerçekleri anlamıyorlar.

Böyle bir ortamda bu söylediklerinin olması pek mümkün değil. Çünkü büyük bir dolar krizi yaklaşıyor çağrısı yapıyorlar fakat trump seçimi kazandığında yapacağı ilk iş dolar basmak olacak.

O güne kadar dolar ne kadar yükselir zaten bunların öngörüsü yapılmış durumda.

yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting., sitemap.