> Abd Başkanlık seçim sonucu anketleri başa baş gidiyor - Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Abd Başkanlık seçim sonucu anketleri başa baş gidiyor

Abd Başkanlık seçim sonucu anketleri başabaş gidiyor. Abd’nin başkanlık seçimi için yapılan anketlerde iki aday olan trump ve joe biden için büyük macadele var şeklinde açıklanıyor.

Amerika’da yapılacak olan başkanlık seçimi için anketlerle ilgi bir algı mı yapılıyor ? Yoksa seçim sonrası ve seçim sonuçları için hile var hazırlığı mı yapılıyor.

Pandemi sebebi ile posta yolu ile oy kullanılsın seçeneği de seçim sonuçlarına müdahele edilecek mi seçimde hile olacak mı sorusunu akıllara getiriyor ?

2020 yılı amerika’nın başkanlık seçimi için yapılan anketlerde 47 yaş üzeri joe biden’e oy verirken daha genç yaştaki gruplar trump’ı seçiyor.

amerika başkanlı seçimi
son dakika amerika seçimi kim kazandı, (başkanlık seçimi )
son dakika başkanlık seçimi,başkanlık seçimihaberi,başkanlık seçimihaberleri,
son dakika abd seçim sonucu,abd seçim sonucuhaberi,abd seçim sonucuhaberleri,
abd başkanlık seçimi

En son yapılan anketlere göre Joe biden’ın trump’a göre abd başkanlık seçiminde 12 puan fark ile açık ara önde olduğu açıklandı.

Tabi bu anketler bir algı yaratmak ve yönlendirmek maksatlı olabilir. Küreselcilerin adayı olan biden’in başkanlık seçimi anketlerinde çok önde olduğunu açıklayan medyada sonuçta yine küreselcilere ait.

Büyük oranda Joe biden abd seçimini kazanacak diyenlerin oranı trump kazanır diyenlere göre oldukça fazla.

Amerika’da kadın seçmen bide derken , trump’ı korona ile mücadelede başarsız buluyorlar.

1 COMMENT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting., sitemap.