> KKTC Seçimi neden bu kadar önemli ? Büyük İhanet - Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

KKTC Seçimi neden bu kadar önemli ? Büyük İhanet

KKTC Seçimi neden bu kadar önemli ? Kıbrıs’ta pazar günü yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimi neden tarihi bir öneme sahip ?

KKTC tarihinin en önemli cumhurbaşkanlığı seçimi için gün saymaya başladı. Tabiki türkiye hükümeti ve halkta bu büyük seçim için pür dikkat sonuca odaklanmış durumda.

Kktc (kıbrıs) için tarihte hiç görülmemiş büyük bir ihanet yaşanıyor.

Seçimde yarışa katılan mevcut cumhur başkanı Mustafa Akıncı’nın büyük ihaneti türk halklarını dehşete düşürecek derecede öneme haiz.

Mustafa akıncı kıbrıs’ın bir bölümü rumlara aittir rumlara verilmelidir dedi.

O topraklar ise tamamen kıbrısın kıyı kesimlerinden oluşuyor. Yani akdenizdeki doğalgaz ve petrol rezervlerini rumlara ve yunana peşkeş çemkenin bir yoluda bu.

İşte Mustafa akıncı kktc vatandaşlarını avrupa üyesi olacak buraları diyerek halkı kandırmaya çalışıyor.

Yani o bölgeler rumlara verildiğinde akdeniz’de türkiyenin libya anlaşması ile elde ettiği kara suları alanının önü kesilmek isteniyor.

kktc seçim sonucu
son dakika kktc haberleri , kıbrıs seçimi

İşte bu harita Türkiye’ye ve türk halkına ihanet eden Mustafa Akıncı’nın rumlara vermek istediği topraklar açık mavi ile renklendirilmiş durumda.

O bölgelerde savaşan türk askeri kan dökerek o bölgeleri almıştır. Şimdi Mustafa akıncı gibi bir hain bu bölgeleri akdenizdeki petrol ve doğalgaz rezervleri ve rumların akdenizde karasularını artırmak için rumlara vermek istiyor.

Seçime ise Ersin Tatar ve Mustafa Akıncı katılacak. Yüzde 50 oy almayı başaran cumhurbaşkanı adayı kktc’nin yeni cumhurbaşkanı olacak.

Umarım ki bu tarihi öneme sahip olan kıbrıs seçimi Ersin Tatar’ın kazandığı bir seçim olarak tarihe geçer.

Çünkü Mustafa akıncı seçilecek olursa türkiyenin libyada verdiği savaş ve akdenizde kazandığımız kara suları zaferi akamete uğrayacak.

Kıbrıs’ta yaşanan türklerde avrupa birliği üyesi olmak uğruna gidip Mustafa Akıncı isimli vatan hainine oy verecek olurlarsa onlarda ileride vatansız milletsiz kalacaklarını bilmeliler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting., sitemap.