> Beşiktaş Vida'yı Everton'a satabilecek mi? - Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Beşiktaş Vida’yı Everton’a satabilecek mi?

Beşiktaş Vida’yı Everton’a satabilecek mi? Gelen son dakika haberlerine göre bjk’nin problem yaşadığı vida isimli oyuncusu için everton kulübü transfer teklifi yaptı.

Son oynana maçlarda adeta sorun çıkartan ve taraftarlar tarafından ağır eleştirilere maruz kalan vida’ya ingiliz everton kulübü talip oldu.

Maaş konusunda ve diğer konularda bir türlü anlaşma sağlanamayan beşiktaş’ın önemli bek oyuncusu sergen yalçın tarafından da yedek bırakılıyordu. Beşiktaş kulübünde temel sorun maaşlar mı ? Yoksa bunun yanında birde Sergen Yalçın’ın egosu da oyuncuları sıkıyor mu ?

Bence bjk (beşiktaş ) takımında ana sorun sergen yalçın olmaya devam edecek. Yani maaş problemi oldukça önemli fakat egosu bu kadar yüksek bir teknik adam oyunculara ne kadar rahat verir buda önemli bir soru işareti.

Beşiktaş’ta vida transferi için sevinen bir kesim varken, transferi istemeyenlerde elbvette var.

Domagoj vida transferi için everton kulübünden birden fazla kişinin beşiktaş’ı aradığı konuşuluyor. Büyük olasılıkla gidecek yorumları da yapılıyor.

Peki ingiletere’de önemli bir yere sahip olan everton külübünden oynama kapasitesine sahip görülen bir oyuncu neden beşiktaş’ta kadro dışı kalıyor ? Yada oynamıyor ? Bunlar bence sergen yalçın’ın oyunculuk zamanında çıkardığı sıkıntıları teknik adamlık döneminde de yaşatacağını gösteriyor.

Sergen yalçın beşiktaş’ın başına büyük bela olacak gibi görünüyor. Peki 31 yaşındaki vida transferi için beşiktaş ne kadar bonservis bedeli isteyecek ?

Zaten gitmesini istedikleri bu oyuncu için birde bonservis öderler mi bilinmez . Yıllık maaşından kurtulalım yeter düşüncesinde olan bjk‘nin bu düşünce ile başarıyı yakalaması epey zor olacak.

everton bjk'den vidayı istiyor
beşitaş vida’yıo satacak mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting., sitemap.