> Son Dakika ; Trump Ücretsiz aşı için yaşlılara söz verdi - Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Son Dakika ; Trump Ücretsiz aşı için yaşlılara söz verdi

trump haberi

Son Dakika ; Trump Ücretsiz aşı için yaşlılara söz verdi. Trump ile ilgili gelen son dakika haberlerine baktığımızda abd başkanlık seçimi için bedava aşı kampanyası başlattı.

Amerika’da başkanlık seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu ve dünyanın geleceğini belirleyeceğini yazmıştık.

Şimdi 3 kasım abd seçimi yaklaştıkça başkanlık adayları ilginç vaadlerde bulunmaya başladılar. Sağlık giderlerinin hat safhada olduğu amerika’da trump kesenin ağzını açtı.

Ve yaşlılara bedava covid19 aşısı dağıtılacağını vaat etti. Şimdi seçmenin gözleri joe biden’e çevrilmiş durumda.

Yani bu vaatlerin gerçekleştirilip gerçekleştirilmeyeceği muamma aslında.

Fakat yine de trump’ın bu adımı bence oldukça zekice. Çünkü trump aslında seçmenlerine en kıymetli şeyi yaşamayı vaat ediyor. Yaşlı seçmenlerin trump’ın bu vaadine nasıl karşılık vereceğini ise seçim günü göreceğiz.

Bütün anketler ve bahis şirketleri biden’i 10 puan önde gösterse bile ben trump’ın başkanlık seçimini yine kıl payı kazanacağını düşünüyorum. Zaten bunların hepsi birer kurgudur. Yaşlılara ücretsiz aşı vaadi biden’in de aklına gelebilirdi. Gelmiştir de muhtemel. Fakat trump bu kozu kullandı.

trump'ın son seçim vaadi
trump’tan yaşlılara ücretsiz aşı sözü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting., sitemap.