Kasım 26, 2020
Son dakika haberleri ;Bitcoin 2022’de erken emekli edebilir

Son dakika haberleri ;Bitcoin 2022’de erken emekli edebilir

Bitcoin 2022’de erken emekli edebilir. Son dakika haberleri ; Bitcoin’de yükseliş seyri yavaş ritimde devam ederken ethereum ve neo gibi para birimleri

Bitcoin karşısında değer kaybetmeye devam ediyor. Ünlü yatırım uzmanları gizlice kripto para birimlerine yatırım yaparken bazı devletler sessiz sedasız sınırlı üretime sahip kripto para birimlerini almaya devam ediyorlar.

Bazı fon yöneticileri ise belli bir ölçekte bitcoin’in varlık olarak portföylerinde yer bulmaya başladığını açıkça söylediler.

İmf’nin gelecekte yeni bir dünya rezerv para birimine geçmek istemesi ve bu para biriminin sınırsız bir sanal para (kripto )olmasını arzu ediyorlar.

Bu son dakika haberler beraberinde bitcoin’in fiyatında istikrarlı bir yükseliş seyrini devam ettirmesine sebep olurken. Bazı uzmanlar bitcoin sahibi olanların 2022 yılı başlarında erken emeklilik fırsatı yaratabileceğini açıkladı.

Altın ve gümüş fiyatları istikrarlı yükselişlerini beklemeye alırken bazı kripto paralar yukarı trendine devam ediyorlar.

Abd teşvik paketini açıklarsa bütün sınırlı varlıların fiyatında büyük bir yükseliş seyri bekleniyor. Kripto paraların baş aktörü olan btc için 2021 yılının nisan ayından sonra yine büyük hareketler görmekte mümkün.

yatırım tavsiyesi değildir.

son dakika haberleri bitcoin
son dakika bitcoin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar