Kasım 26, 2020
Mesut Yılmaz neden öldü? Mesut Yılmaz’ın hastalığı neydi? Mesut Yılmaz ne vakit defnedilecek?

Mesut Yılmaz neden öldü? Mesut Yılmaz’ın hastalığı neydi? Mesut Yılmaz ne vakit defnedilecek?


Son dakika Mesut Yılmaz neden öldü? Mesut Yılmaz’ın hastalığı neydi? Mesut Yılmaz ne vakit defnedilecek? haberleri

Eski Başbakan Mesut Yılmaz‘ın vefatı sonrası Mesut Yılmaz neden öldü? Mesut Yılmaz’ın hastalığı neydi? Mesut Yılmaz ne vakit defnedilecek hususları merak edildi. Pekala, Mesut Yılmaz’ın hastalığı neydi? Mesut Yılmaz ne vakit defnedilecek? Mesut Yılmaz neden öldü?

MESUT YILMAZ NEDEN ÖLDÜ?

Türkiye’nin eski başbakanlarından olan Mesut Yılmaz’ın geçen yılın ocak ayında yaptırdığı rutin sıhhat denetiminde akciğerinde tümöre rastlandı. Bunun üzerine yapılan operasyonda Mesut Yılmaz’ın akciğerindeki tümör temizlendi.

Bu süreçten sonra mayıs 2020’de de Yılmaz’ın bu kez beyin sapında tümör saptandı. 72 yaşındaki Mesut Yılmaz tümör nedeniyle ameliyata alınırken, ameliyattan sonra tedavisine devam edildi. Mesut Yılmaz’ın eşi Berna Yılmaz yaptığı açıklama ile Mesut Yılmaz’ın hayatını kaybettiğini duyurdu.

MESUT YILMAZ NE VAKİT DEFNEDİLECEK?

Mesut Yılmaz’ın eşi Berna Yılmaz da mevzuyla ilgili olarak yaptığı birinci açıklamada, şimdi cenaze merasimiyle ilgili bilgilerin belirli olmadığını belirtti. Yılmaz, durumu çocuklarına da bildirdiğini ve çocuklarının hastaneye gerçek yola çıktığını aktardı.

, gündem, flaş haber, şimdiki haberler, ne vakit, nasıl ? nerede , kim, son durum nasıl, son durumu ne ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar