Kasım 24, 2020
Beşiktaş’ta gözler Utku Yuvakuran’da

Beşiktaş’ta gözler Utku Yuvakuran’da


son dakika Beşiktaş’ta gözler Utku Yuvakuran’da haberleri,

Medipol Başakşehir ile ligin. 9 haftasında kritik bir imtihana çıkacak olan Beşiktaş’ta teknik yönetici Sergen Yalçın, başındaki 11’i dün birinci kere çalıştırabildi.

Ulusal grup kamplarındaki futbolcuların iştirakiyle taktik idman yapan siyah-beyazlı teknik adam, en önemli badireyi kalede yaşadı.

Utku Yuvakuran’ın ağrıları nedeniyle oynayıp oynamayacağı dün bir sefer daha test edildi. Ağrıları tam olarak geçmese de Utku Yuvakuran’ın iğneyle oynamak istediğini teknik heyete ve kulüp tabiplerine ilettiği bildirildi. 16 yaşındaki Emre Alim’in bu düzeydeki bir maçta büyük sorunlar yaşayabileceğini düşünen Beşiktaş teknik heyetinin de Utku’nun bu isteğine sıcak baktığı vurgulandı.

23 yaşındaki kaleci, teknik grup ve sıhhat ünitesiyle yaptığı görüşmede, “Ne olursa olsun bu maçta oynamak istiyorum. Gerekirse iğneyle alana çıkarım sorun değil. Bu türlü bir maçta kadrosu eksik bırakamam” diyerek Başakşehir’e karşı kaleyi korumak istediğini belirtti.

SON TEST

Maç günü, bir sefer daha testten geçecek olan Utku Yuvakuran’ın ağrılarında artış olmaması halinde ağrı kesici iğneyle Medipol Başakşehir karşısında forma giyecek. Bu türlü bir periyotta grubu yalnız bırakmak istemeyen genç kaleci ile görüşen Sergen Yalçın’ın da, Utku’yu motive etmeye çalıştığı öğrenildi.

Ersin’in cezası nedeniyle bugünkü güç maçta kaleci badiresi yaşayan Sergen Yalçın, tüm bu zorluklara karşın, futbolcularından kazanmak için tüm gücün alana yansıtılmasını istedi.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar