Kasım 24, 2020
Jean Michael Seri, Galatasaray’a geri dönüyor

Jean Michael Seri, Galatasaray’a geri dönüyor


son dakika Jean Michael Seri, Galatasaray’a geri dönüyor haberleri,

Galatasaray’da Jean Michael Seri defteri yine açılıyor. Geçen dönemi sarı-kırmızılı grupta kiralık olarak geçiren Fildişili orta saha oyuncusu dönem sonu kulübü Fulham’a geri dönmüştü. Lakin 29 yaşındaki futbolcu, İngiliz grubunda Premier Lig takımına kaydedilmedi. Bu dönem yalnızca İngiltere Lig Kupası olmak üzere 2 maçta oynayabildi. Bunun üzerine Galatasaray’ın kurmayları Seri için tekrar düğmeye basmaya karar verdi.

FULHAM DÜNDEN RAZI
Fatih Terim’in onay vermesinin akabinde sarı-kırmızılıların orta periyotta İngiliz grubunun kapısını yeni bir kiralama önerisi ile çalacağı belirtildi. Fulham cephesinin kabul etmesine kesin gözüyle bakılırken, mutabakatın satın alma opsiyonlu olacağı bilgisi de paylaşıldı. İmparator dönem başında, “Öne çıkışlarda Seri üzere regista (defansif oyun kurucu) rolüne sahip bir oyuncumuz yok” açıklamasını yaparak Fildişili yıldızın transferini istemişti.

BEDELİ DAİMA DÜŞTÜ
Piyasa kıymeti 9 milyon euro civarı olan Seri son yıllarda büyük düşüş yaşadı. 2018 başında tepe yaparak 35 milyon euro düzeylerine yükselmişti. 2019’dan itibaren performansıyla birlikte sayısı geriledi. G.Saray’a geldiği periyotta 18 milyon euro kıymetindeydi.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar