Kasım 24, 2020
Taylan Antalyalı için yüzde 100 artırım kararı

Taylan Antalyalı için yüzde 100 artırım kararı


son dakika Taylan Antalyalı için yüzde 100 artırım kararı haberleri,

Galatasaray’da bu dönemin yükselen yıldızı Taylan Antalyalı çıkışının karşılığını alacak. Sarı-kırmızılılarda tertipli olarak 11’de oynayan ve yılda 2.2 milyon lira ile ekibin en az kazanan ismi olan 25 yaşındaki futbolcunun fiyatı en az katına çıkarılacak.

2.5 sene daha mukavelesi bulunan genç futbolcunun fiyatına en az yüzde % 100 artırım yapılacağı öğrenildi. İdare, teknik takımın raporu doğrultusunda devre ortasında muahedeyi revize edeceği ve artırımı uygulayacağı belirtildi.

PAHASI DE ARTTI 

Teknik Yönetici Fatih Terim’in, bu dönem ligde bütün maçlarda birinci on birde alana sürdüğü Taylan’ın performansından mutlu olduğu ve kendisini daha da geliştirmesini beklediği bildirildi. Galatasaray’a geçen dönem başında bedelsiz olarak gelen Taylan Antalyalı bu dönem çıkışa geçerken A Ulusal Kadro’ya alınmaması tenkit konusu olmuştu.

Galatasaray’da tertipli imkan oynamaya başlayan Taylan Antalyalı’nın kıymeti yükselmeye başladı. Futbolcu değerlemesi konusunda referans sitelerden biri olan transfermarkt’a nazaran 25 yaşındaki futbolcunun piyasa kıymeti yaklaşık 11 milyon liraya yükseldi. Taylan geçen dönem başında Erzurumspor’dan bedelsiz olarak gelmiş imza parası olarak futbolcuya 4 milyon lira ödenmişti

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar