Kasım 24, 2020
Trabzonspor, Halil Dervişoğlu’nu bu kere bitirmek istiyor

Trabzonspor, Halil Dervişoğlu’nu bu kere bitirmek istiyor


son dakika Trabzonspor, Halil Dervişoğlu’nu bu kere bitirmek istiyor haberleri,

Trabzonspor, iki dönemdir takımına katmak istediği lakin birçok sebepten ötürü transferini gerçekleştiremediği ulusal oyuncu Halil Dervişoğlu için bir atak daha yapmayı planlıyor.

Ümit Ulusal Grup’ta son devirde sergilediği performans ile dikkatleri üzerine çeken ve oynadığı son 3 ulusal maçta 5 gol atma başarısı gösteren 21 yaşındaki forvet, kulübü Brentford tarafından Twente’ye kiralanmıştı.

Bordo-mavililer oyuncunun performansını yakından takip ederek bu müddet içerisinde kulübü Brentford ile de ilgilerini sıkı tutarak dönem sonu için satın alma opsiyonu ile kiralamayı hedefliyor. Genç oyuncu da taraftarı olduğu Trabzonspor’a gelmeye epeyce sıcak bakıyor.

21 yaşındaki yıldız, Hollanda grubunda yalnızca 102 dakika talih bulabildi. Devre ortasında teşebbüslerde bulunmaya hazırlanan Trabzonspor, genç forvetin kurallarını araştırıyor. Halil’in Trabzon Akçaabat doğumlu babası Muzaffer Dervişoğlu, bilhassa 2019’un yazında Fırtına’nın oğlunu çok istediğini söylemiş lakin bonservis konusunda mutabakat sağlanamadığını belirtmişti. 

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar