Kasım 27, 2020
Mecnun Otyakmaz: “Hüseyin Göçek her maçta bizim için sorun!”

Mecnun Otyakmaz: “Hüseyin Göçek her maçta bizim için sorun!”


son dakika Mecnun Otyakmaz: “Hüseyin Göçek her maçta problem!” haberleri,

Demir Küme Sivasspor Lideri Mecnun Otyakmaz, 1-1 berabere kaldıkları Fatih Karagümrük maçı sonrası gayretin hakemi Hüseyin Göçek’e reaksiyon gösterdi.

Çabayı kıymetlendiren Otyakmaz, “Gerçekten hoş bir maçtı. Ortada geçen bir maçtı genel olarak. UEFA maçlarımız ve Covid nedeniyle eksik ve değişik bir takım ile alandaydık. 70 dakika uygun oynadık. Gol konumlarına da girdik. Lakin onları atamayınca klasik futbol gerçeği nüksetti. Atamayana atarlar oldu.” dedi.

“GÖÇEK İLE DAİMA SORUN YAŞIYORUZ”

82. dakikada Karagümrük’ün kazandığı penaltıyı da yorumlayan Sivasspor’un lideri, “Bir penaltı konumu var. İzleyemediğim için çok şey söyleyemiyorum lakin orta ve VAR hakemlerinin yanıldığına dair telefonlar aldım. Akşam izleyeceğim. Son yıllarda Hüseyin Göçek ile her maçta sorun yaşıyoruz. Bir şeyler oluyor. Güzel hakemdi, beğenirdik ancak son yıllarda her maçta sorun yaşıyoruz onunla. Şaşırıyoruz. İnşallah gerçek durumdur.” sözlerini kullandı.

“TEL AVIV MAÇI FİNAL OLACAK”

“Galibiyeti hak ettiğimiz dakikalar çok azdı. Genele baktığımız vakit 1-1 olağan sonuç.” diyen Otyakmaz, “Zor maçlarımız var, eksik takımlarla uğraşıyoruz. Büyük şeylere talipseniz bu zorlukları aşmanız gerekiyor. Hafta içi de UEFA maçımız var. Bu karşılaşmamada da eksiklerimize karşın âlâ bir 11 ile çıkacağız. Tel Aviv maçını final maçı olması için âlâ bir sonuç almak istiyoruz” kelamlarıyla konuşmasını noktaladı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar