Kasım 27, 2020
Saık Çiftpınar: “Biz 3 puanın peşindeyiz”

Saık Çiftpınar: “Biz 3 puanın peşindeyiz”


son dakika Saık Çiftpınar: “Biz 3 puanın peşindeyiz” haberleri,

Fenerbahçeli stoper oyuncusu Sadık Çiftpınar, kadronun son durumunu kıymetlendirdi.

Sadık Çiftpınar açıklamasında; “1 haftalık bir orta verdik. İkinci hafta bugün futbola dönüyoruz. Kadro olarak en yeterli biçimde değerlendirmeye çalıştık, hocamızla bir arada. Ulusal gruplara gidenler oldu. ufak tefek sakatlıklar var. Lakin, bugün ne olursa olsun alana çıkan grup Fenerbahçe.” dedi.

Stoper oyuncusu; “Biz 3 puanın peşindeyiz. Konya maçı bir yol kazasıydı. Çok âlâ hazırlandığımız bu deplasmandan 3 puan alarak yolumuza devam etmek istiyoruz.” açıklamasında bulundu.

“ÇOK DÜZGÜN DURUMDAYIM”

Sakatlık süreciyle ilgili konuşan Sadık; “Yaklaşık 1 sene oldu sakatlıktan döneli. Tek bir idman kaçırmadan ekiple bir arada devam ediyorum 3.5 aydır. 7-8 tane hazırlık maçı oynadım. Pek güzel durumdayım. Sakatlığımla ilgili bir şey kalmadı. Ligde müddet alamadım lakin çalışmalarımı sürdürüyorum.” dedi.

Sadık Çiftpınar kelamlarını bitirirken; “Önümüzdeki hafta içi kupa maçı var. İnşallah orada bir resmi maça çıkacağım. Lig için de en güzel halde çalışarak formaya talip olmak istiyorum. Mevkideki arkadaşlarım çok kaliteli. Hepimizin gayesi Fenerbahçe’nin başarısı. Uzun bir yol var. Herkese fırsat gelecektir. Bunun bilincindeyim. Formayı alınca ne kadar hazır olduğumu göstermek istiyorum. Hedefim Fenerbahçe taraftarını keyifli etmek.” açıklamalarını yaptı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar