Ocak 27, 2021
“Atiba 40’ına kadar rahat oynar!”

“Atiba 40’ına kadar rahat oynar!”


son dakika “Atiba 40’ına kadar rahat oynar!” haberleri,

Haftayı kritik Başakşehir galibiyeti ile kapatan Beşiktaş’ta 1 gol ve 1 asistle oynayan Atiba, 90 dakikanın yıldızı olmuştu. 37 yaşına karşın gücü ve futbolu ile herkesi kendisine hayran bırakan Kanadalı yıldızın futbola devam edip etmeyeceği ise merak konusu…

Deneyimli oyuncu daha evvel, “Kendimi uygun hissettiğim sürece oynamak istiyorum” demişti.

Atiba ile ilgili Beşiktaş Asbaşkanı ve Futbol A Grup Sorumlusu Emre Kocadağ, Sabah gazetesine yaptığı açıklamada, “Atiba hem saha içinde hem saha dışında herkese örnek olan, sevilen ve işini muvaffakiyetle yapan bir futbolcu. Mesleğiyle ilgili olarak kararları ailesiyle birlikte konuşup alacaktır. Bana kalırsa Atiba 40 yaşına kadar rahatlıkla oynar. Alandaki ve idmanlardaki durumu bunu rahatlıkla gösteriyor. Bu örnekler daha evvel de oldu” sözünü kullandı.

DAİMA İLERİ GİDİYOR!

Kanadalı futbolcu birinci devirlerinde skor katkısı konusunda tesirli değilken, bilhassa teknik yönetici Sergen Yalçın ile öbür bir hüviyete büründü. Deneyimli oyuncu, Beşiktaş’ta forma giydiği dönemlerin birinci 8 maçları baz alındığında skor katkısında kendisini ileri taşımaya devam ediyor. Geçtiğimiz dönemin birinci 8 maçında 2 gol, 1 asist yapan Atiba, bu dönem ise 4 gole direkt katkı sağladı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar